VM

Будівництво і ремонт

Білий Дім буде опалюватися Сонцем

30.10.2018 Виктория Сысоенко немає коментарів

Вже навесні наступного року на даху Білого Дому у Вашингтоні — резиденції американських президентів — будуть встановлені панелі сонячних батарей. Енергію, отриману з їх допомогою, планується направити на підігрів води та опалення приміщень, також всі бажаючі можуть отримати зелений тариф на електроенергію всі подробиці на сайті solarsystem.com.ua.

Фотоелементи будуть встановлені за ініціативою нинішнього Президента США Барака Обами. Використання альтернативних та нетрадиційних джерел енергії було одним із пунктів його передвиборчої програми, і спочатку планувалося встановити сонячні батареї практично відразу після його інавгурації. Однак через технічні причини монтаж батарей був відкладений більш ніж на рік.

Обама далеко не перший президент, якому прийшла в голову ідея використання сонячних батарей в якості джерела енергії для адміністрації США. У вже далекому 1978 році є палким прихильником альтернативних методів отримання енергії Дж. Картер обігрівав за допомогою сонячних батарей західне крило Білого Дому. Відпрацювавши майже 20 років, ці батареї були демонтовані. А за часів попередника Обами Буше-мл. була встановлена ​​і понині працює система підігріву води в басейні та опалення самого приміщення басейну в Білому Домі.

#зелений тариф на електроенергію

Попередній запис

Наступний запис