VM

Будівництво і ремонт

Камінна топка

22.11.2019 Лилия Рябинина (Комарова) немає коментарів

Що може бути краще, ніж провести зимовий вечір вдома біля каміна, насолоджуючись цікавою книгою або фільмом. Вогонь в каміні заворожує і дарує затишок і комфорт. Якщо ви власник власного будинку, то вам набагато простіше облаштувати в ньому камін, в багатоквартирному будинку впоратися з цим завданням значно складніше. Однак можна придбати декоративний камін.
Якщо ви зважилися на установку в своєму будинку каміна вам необхідно вибрати камінну топку. Великий асортимент даного товару в спеціалізованих магазинах приводить покупця в замішання, адже необхідно вибрати камінну топку не тільки відповідно до планованих витрат, але і правильно зорієнтуватися в параметрах її потужності, конфігурації і матеріалі, з якої вона виготовлена.
Вибір топки для каміна залежить від функцій, яку Ви на неї покладаєте, їх може бути кілька:

  •  декоративний. При цьому можна сміливо вибирати ту, яка вас більше влаштовує по дизайну і вартості і не звертати увагу на інші параметри;
  •  для обігріву приміщення. В даному випадку варто звернути в першу чергу увагу на потужність топки. У герметичному приміщенні, при повній відсутності протягів для обігріву одного квадратного метра необхідна потужність 1 кВт. Такі каміни можуть мати не дуже привабливий зовнішній вигляд і часто вимагають додаткового обладнання;
  •  комбіновані каміни поєднують привабливий зовнішній вигляд і необхідні функціональні якості.

На сьогоднішній день камінна топка не тільки короб з металу, а конструкція з додатковими параметрами, що знижують витрату палива і максимально підвищуючи ККД. При виготовленні топок в основному застосовують сталь і чавун. Топки з чавуну більш доступні за вартістю, мають високі показники тепловіддачі, можна використовувати для обігріву великих приміщень, мають високу стійкість до перепадів температур і великий термін експлуатації. Сталеві топки відрізняються більш оригінальними конструкціями, розмірами і повністю герметичні.

Топки для каміна можуть бути відкритими або закритими, такі параметри визначають тип обігріву, місце для розміщення каміна, тип використовуваного матеріалу і дизайнерське оформлення інтер’єру.
Для того щоб опалити приміщення до комфортної температури, необхідно, правильно розрахувати потужність встановлюваного каміна. Даний параметр залежить і від того, чи буде камін єдиним джерелом обігріву або просто джерелом затишку і додаткового тепла. Потужність каміна залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, від розмірів топки і її ваги.

 

#вибор каминных топок#где купить каминную топку#как подобрать ощность топки#камінна топка

Попередній запис

Наступний запис