VM

Будівництво і ремонт

Як встановити відлив для фундаменту

09.05.2015 admin немає коментарів

При будівництві фундаменту необхідно звертати увагу на таку начебто незначну річ, як відлив. Більшість людей звикли, що відливи ставлять для відводу надлишкової води тільки з даху або зовні вікна. Він також несе свою функціональність в пристрої фундаменту, а саме захищає його від опадів. Бувають такі випадки, що стікає вода по стіні просочується в щілини, і при замерзанні відбувається розширення, ніж погано може позначитися на довговічності фундаменту. Ми сьогодні розглянемо, з чого виготовляються, і як встановити відлив для фундаменту.

Матеріал, з якого виготовляються відливи може бути різний, при виборі його варто звернути увагу, щоб він вписувався в дизайн і робота по встановленню його не складає труднощів. Відливи роблять з міді, алюмінію, заліза, оцинкованого листа з полімерним покриттям, також використовують пурал, поліестер, пластизол. Можна вибрати стандартний відлив, або під замовлення з якими-небудь хитромудрими формами. Якщо подивитися за цінами, то тут все залежить від матеріалу, розміру полки.

Ножиці або ножівка по металу
Монтажна піна
Дриль, шуруповерт
Саморізи або дюпеля цвяхи
Угломер
Клини для вирівнювання
Свердла
Водяний рівень
Оббивний шнур

Насамперед оглядаємо поверхню, де будемо монтувати відливи, якщо є якісь тріщини, відколи, закладаємо їх. Краще звичайно робити відлив для фундаменту до оздоблювальних робіт фасаду будівлі, щоб заховати всі елементи кріплення.

Після нам треба провести розмітку, для цих цілей знадобиться водяний рівень. Відбиваємо за допомогою його горизонтальні мітки.

Далі за допомогою відфутболювальні шнура з’єднуємо всі ці точки, щоб вийшла смуга, від якої і будемо танцювати.

Свердлимо отвори в відпливі, відстань між ними в межах 400 мм, якщо міцність стінового покриття слабка, тоді отвори робимо частіше 250-300 мм.

Кріпимо відливи з допомогу дюпеля-цвяхів до стіни. Накладання одного аркуша на інший повинен становити не менше 30 мм незабутній про ухил відливу. Всі стики промащуються силіконовим герметиком. Це стосується і щілини між стіною і відливом.

#Водяний рівень#Дриль#дюпеля#Клини для вирівнювання#металу#Монтажна піна#Ножиці#ножівка#Оббивний шнур#Саморізи#Свердла#Угломер#цвяхи#шуруповерт

Попередній запис

Наступний запис