VM

Будівництво і ремонт

Будівельні металоконструкції

19.07.2019 Виктория Сысоенко немає коментарів

Що таке металоконструкції і чому металоконструкції — це найкраще рішення для будівництва комерційних будівель.

На відміну від європейських країн в Україні металоконструкції будівельного призначення є недооціненим матеріалом для зведення каркасів. Наприклад, у Великій Британії, металоконструкції займають більше 70% ринку будівництва комерційних будівель, в той час як в Україні металоконструкції використовуються в 30-40% випадків.

Коли варто будувати із застосуванням металоконструкцій:

— Замовнику потрібні швидкі терміни будівництва. Металоконструкції дозволяють звести будівлю в рекордно короткі терміни.

— Великі прольоти без колон. Застосування металоконструкцій дозволяє створити безопорний проліт до 100 м, що в свою чергу підвищує ефективність внутрішнього простору збільшуючи його площу на 3-5%

— Високі вимоги до стійкого і екологічного будівництва. Будівельні металоконструкції екологічно чистий матеріал, який переробляється до 100%.

В Україні присутні більше 20 великих і десятки середніх виробників металоконструкцій, тому часто замовнику складно зорієнтуватися у виборі підрядника з виготовлення металоконструкцій. Важливо пам’ятати, що при виборі виробника металоконструкцій варто звертати увагу на його портфоліо і досвід роботи на ринку.

У західному регіоні України одним з лідерів по виробництву металоконструкцій є компанія Термобуд Стандарт. Металоконструкції цього виробника є найбільш оптимальними з точки зору поєднання ціна-якість.

#будівництво з металоконструкцій#каркаси#металоконструкції#швидкомонтовані будівлі

Попередній запис

Наступний запис