VM

Будівництво і ремонт

Электростанції KIPOR

26.03.2015 admin немає коментарів

Бензинові генератори, також їх називають автономними джерелами електричного струму, досить прості в експлуатації і працюють на звичайному бензині. Їх плюси: низький рівень шуму, легкість в обслуговуванні і запуску, можливість експлуатації при низьких температурах, енергозберігаючі якості, надійність і оптимальна продуктивність. Дизельні та бензинові автономні електростанції потужністю від 5 до 10 кВт застосовуються в ролі резервних джерел живлення для не дуже великих приватних будинків, дач, котеджів. Резервні електростанції можуть забезпечити електроенергією самі головних споживачів будинку, таких як опалювальний котел, аварійне освітлення, водяний насос і також кілька побутових приладів.

При покупці в магазині 220 volt автономної електростанції необхідно акуратно і тонко підійти до вибору потужності електростанції, тому що від цього параметра найбільш залежить розмір вартості. Потрібно правильно підрахувати суму потужності всіх споживачів, які будуть підключені до резервної електростанції (слід врахувати, що електродвигуни та їм подібні, мають пусковими струмами, які в кілька разів перевищують номінальні значення).

Також обов’язково потрібно звернути увагу на тип генератора (дизельний або бензиновий) адже вони дещо відрізняються. Наприклад: бензинові електростанції дешевші, не потребують додаткової установки систем підігріву масла, легше заводяться при низьких температурах в холодну пору року. А ось дизельні електростанції є більш надійними, дизельне паливо більш дешеве і вони більш безшумні. І не варто нехтувати цими основними факторами при покупці генератора.

#бензинові#бензинові генератори#будинків#дач#дизельні#котеджів

Попередній запис

Наступний запис