VM

Будівництво і ремонт

Гайки з нержавіючої сталі

10.03.2015 admin немає коментарів

Гайки з нержавіючої сталі є кращим вибором багатьох, коли справа доходить до застосування лінійного переміщення, тому що вони дуже якісні. Одним з прикладів цього, як багато комбінації матеріалів є між гвинтом і гайкою. Спіраль також робить гвинт з різних сплавів і нержавіючих сталей, а також що ми можемо доставити поєднання як раз для вашої справи. Для подальшої продуктивності, гайки можуть мати різні покриття, такі як чорний оксид або ПТФЕ.

Ми спеціалізуємося на виготовленні ходових Гайок з 300 серії з нержавіючої сталі. Це сімейство з нержавіючої сталі протистоїть корозії і підтримує міцність в широкому діапазоні температур. Якщо ви будете використовувати гайки в більш екстремальних умовах, то гайки з нержавіючої сталі можуть бути ідеальним рішенням для вас.

Ось пильний погляд на деякі з переваг обрання використовувати матеріал з нержавіючої сталі для гайки:

Стійкість до корозії: нержавіюча сталь чинить опір корозії в різного ступеня шляхом вмістом хрому. Нержавіючі сталі розробка щільно з’єднаний шару оксиду і хрому, який захищає поверхню і базовий матеріал від дифузії кисню. Шар оксидхрому може навіть «лікувати» себе, якщо подряпаний до тих пір, поки є достатня присутність кисню. Сувора середа, така як на автомобільної, аерокосмічної та будівельних робіт, ідеально підходять для цього різновиду гайки.

Термостійкість: Не тільки з нержавіючої сталі гайки є жорсткою і міцною, вони будуть підтримувати ці властивості при дуже високих і дуже низьких температурах.
Легке виробництво: Одна велика вигода гайки з нержавіючої сталі в цілому їх порівняно низька вартість у порівнянні з іншими технологіями.

Тепер, коли ви знаєте, деякі із загальних вигод про вибір гайки в порівнянні з іншими матеріалами, можете купить гайки оптом.

 

#Гайки#ПТФЕ#сталь#чорний оксид

Попередній запис

Наступний запис