VM

Будівництво і ремонт

Як гідравлічні крани працюють

20.02.2015 admin немає коментарів

Гідравлічні крани можуть бути простими по конструкції, але вони можуть виконувати титанічні завдання, які в іншому випадку є неможливим. У лічені хвилини, ці машини здатні підняти багатотонні мостового балки на шосе і тяжолом техніку на заводах і навіть підняти пляжні будинку на палях.  Завод подъемно-транспортного оборудования також використовують гідравлічні автокрани. Автокрани також використовуються для підйому косаток, також ними грузять китів на нові напрямки місця обетанія.

При перегляді гідравлічних автокранів в дії, у це важко повірити, як багато ваги они передвігають, бо они мають справу з цими багатотонними об’єктами з відносною легкістю. Гідравлічні автокрани варіюватися в підйомну силу. Це легко сказати, скільки зокрема гідравлічний автокран може підняти тільки по імені його: 40-тонний кран може піднімати 40 коротких тонн (80000 фунтів або 36 287 кг).

Піднятися в кабіну, і ми покажемо вам, як ці машини працюють.

Це все про гідравліки
Якщо ви читали як гідравлічні машини працюють, ви знаєте, що гідравлічний кран заснований на простій концепції — передача сил від точки до точки через рідину. Більшість гідравлічних машин використовують якусь нестисливої ​​рідини, яка знаходиться на максимальній щільності. Масло є найбільш часто використовуваних нестисливої ​​рідини в гідравлічних машинах, в тому числі гідравлічних підйомних кранів. У простій гідравлічної системи, коли поршень штовхає вниз на масло, олія передає всі вихідну силу до іншого поршню, який приводиться в рух вгору.

У простій гідравлічній системі, коли один поршень проштовхується вниз, інший поршень виштовхується нагору.
Гідравлічний насос створює тиск, який переміщує поршні. Тиск в гідравлічній системі створюється одним із двох типів гідравлічних насосів:
Змінний-поршневий насос
Шестерні насос
Більшість гідравлічних автокранів іспользуються два шестеренні насоси, які мають пару між зачеплення зубчастих коліс тиск у гідравлічній рідині. Коли тиск необхідно збільшити, оператор натискає на педаль дросельної заслінки, щоб запустити насос швидше. Шестерним насосом, єдиний спосіб отримати високий тиск, щоб запустити двигун на повну потужність.
70-тонний гідравлічний автокран використовує 12,7-L дизельний двигун, який генерує до 365 кінських сил. Двигун з’єднаний з трьома двох зубчастими насосами, в тому числі:
Основний насос — це насос працює з поршневим штоком, який піднімає та опускає стрілу, а також гідравлічні — телескопічні секції, які проходять стріли. Основний насос здатний генерувати 1587 кілограм на 2,54 см. (PSI) тиску. Він генерує більший тиск, ніж у двох інших насосів, тому що він несе відповідальність за руху великих ваг.

Противагу тиск насоса — гідравлічний автокран використовує противагу на задній частині кабіни, щоб зберегти його від перекидання. Вони додаються і видаляються за допомогою гідравлічного підйомника, має свій власний насос. Шестерні насос противагу може генерувати 700-800 кг. на 2.5 квадратних сантиметрів.
Один насос контролює рульове управління і виносні опори. Виносні опори використовуються для стабілізації вантажівки під час підйомних операцій. Тому що рульове управління і виносні не виконуються одночасно, вони тікають з того ж насоса. Цей насос створює 750 на 2.5 квадратних сантиметрів.

Продовження буде в наступній статті …

#жидкость#насос#оператор#поршн#увеличить

Попередній запис

Наступний запис