VM

Будівництво і ремонт

Як гідравлічні крани працюють

13.02.2015 admin немає коментарів

У двох попередніх розділах ви дізналися, як гідравліка й інші частини обладнання на гідравлічного візка крана працюють. Все це обладнання управляється оператором в кабіні, яка знаходиться на верхній частині палуби. Оператори кранів використовують декілька механізмів управління для підіймання та опускання стріли, повороту кабіни і маніпулятора. автокран ивановец

має два основних типи управління для маневрування навантаження:
Джойстики — є два джойстики у кабіні. Один з них управляє зліва-ультраправого руху стріли, та інших елементів управління передньому і задньому рухам.
Ножні педалі — ці педалі несуть відповідальність за втягування і розширення телескопічною секції стріли. Вони також контролюють кількість тиску генерується за допомогою насоса.
Джойстики та педалі з’єднані з гідравлічними шлангами, які з’єднують різні гідроциліндри в золотніковий.Золотніковий клапан з’єднаний з гідравлічним насосом через третю шлангу, який поміщений між двома шлангами, які працюють від золотникового клапана до гідравлічних плунжером. Коли джойстика в одному напрямку, що призводить до того, клапан для перекриття одного з гідравлічних шлангів, що ведуть до пам’яті і відкрити інший. Який шлях джойстика визначає, чи є поршня в гідравлічних домкратах слайдів або назовні.

Система золотник клапана дозволяє оператору управляти краном
гідравлічні поршні.
До будь-якого підйомника, оператор вводить дані в комп’ютер усередині кабіни, в тому числі від ваги об’єкта для підйому і висота, на яку він має бути підняти. Цей комп’ютер служить в якості резервного оператора, попереджаючи оператора, якщо кран вже виходить за його приділ. Використання сполучного графіків в кабіні, оператор також визначає кут підйому і радіус стріли. Після того, як все це буде введено, комп’ютер може відслідковувати хід ліфта і попередити водія, якщо кран наближається свої обмеження. Якщо стріла піднімається занадто високо для кількості навантаження, серія світла трохи вище внутрішньої частини переднього скла почне горіти. Ці вогні сигнальні лампи для індикатора вантажного моменту.

Якщо оператор намагається підняти вантаж занадто високо, індикатор вантажного моменту загориться.
Існують щонайменше двоє інших людей, необхідні для виконання ліфта, в тому числі і маслянка связістом.Масленка несе відповідальність за те, щоб всі частини крана знаходяться в місці і закріплені до будь-якого підйомника. Він або вона також діє як спостерігач під час підйому, щоб забезпечити Підйом ліфта належним образом.Связіст, як випливає з назви, дає сигнали руками для оператора під час виконання, щоб переконатися, навантаження переміщаються правильно.
Гідравлічні автокрани забезпечити грубу силу, щоб переміщати об’єкти, машини і навіть великих тварин, яких дуже важко зрушити з місця. Використовуючи дуже простий принцип гідравліки, ці машини перемістять тисячі кілограмів з відносною легкістю, що робить їх важливим компонентом більшості будівельних проектів і відмінний прикладом влади фундаментальної фізики.

#кабине#кран#оператор#плунжером#стрелы#управлять

Попередній запис

Наступний запис