VM

Будівництво і ремонт

Як купити старе якісне обладнання для заводів і підприємств

17.03.2015 admin немає коментарів

Як правило, все необхідне обладнання заводи набувають з-за кордону, і найчастіше ці агрегати — ненові або сильно зношені, при цьому ціна на них далеко не низька. Можна закуповувати всі необхідні верстати в Китаї, але, як відомо, якість цих пристроїв не буде на вищому рівні, і той фактор, що вони нові, не дасть гарантії довголітньої продуктивної роботи. Щоб купити будь-які з перерахованих вище верстатів, багато зусиль докладати не потрібно. Для цього достатньо буде разместить объявление на торговому порталі або на форумі декількох компаній-виробників.

Найбільш зручна можливість для придбання необхідного типу обладнання

Криза в розвинених країнах і країнах призводить до того, що багато підприємств і заводи розоряються і просто перестають працювати. У такий момент виникає питання: а куди дівається все те обладнання, яке було присутнє при роботі виробництва? Причому тут мова йде про великі, багатофункціональних і точних пристроях.

Так от, при банкрутстві будь-яка компанія розпродає все своє майно по іншим підприємствам. При цьому їх вартість буде на порядок нижче, ніж на такі ж агрегати, тільки з-за кордону. Також ціна буде значно нижче через такого чинника, як терміновість. Простий обладнання обходиться власнику в якусь суму, тому в його інтересах продати все якнайшвидше.

На придбання верстатів і т.д. потрібно подать объявление бесплатно. Як правило, власники великого устаткування самі знаходять покупця. Є ще одна вигода в покупці агрегатів таким шляхом. Вона полягає в тому, що найчастіше руйнуються молоді та малодосвідчені компанії. А якщо компанія молода, то і всі пристрої, які там встановлені, — нові. Але слід враховувати той фактор, що клієнтів на подібне обладнання буде чимала кількість.

#агрегати#багатофункціональні#банкрутство#великі#пристрої

Попередній запис

Наступний запис