VM

Будівництво і ремонт

Як виявити щілину

17.02.2015 admin немає коментарів

Зростання цін на енергоносії може зробити холод, протяг в будинку найсильнішим стражданням всіх мешканців. Ущільнення свій будинок, щільно закриваючи всі щілини і отвори в холодну погоду, це допоможе зробити вам відчуття теплоти у вашому будинку всю зиму. Вам також сподобається і рахунки за комунальні послуги, які ви зможете заощадити.

Якщо у вас є 2 см. Квадратний отвір в середині вашої передніх дверей, ви б, звичайно, зробили щось для того, щоб усунути його. Тим не менше, існують тисячі будинків, в яких 2 см. Шириною тріщини існує на всіх навколо дверях, і цей розрив тільки про еквівалентної втрати повітря, що 2 см. Квадратний отвір. Вихід існують ці тріщини як кидати гроші з дверей або вікна. На щастя ми допоможемо вам зменшити ваші рахунки за опалення, охолодження на цілих 30 відсотків.

Ваш будинок може або не може знадобитися погодної зачистки. На щастя, є деякі дуже прості способи які ви зможете подивитися на сайтеЩоб дізнатися. Якщо ви можете відчувати холодної повітря в навколо дверей і вікон у вітряний день, ви знаєте відповідь. Якщо ви не впевнені, ви можете створити свій власний бурю в точне місце, де ви підозрюєте, що повітря може текти. Вийдіть на вулицю з ручним феном і є помічник всередині рухатися свої руки навколо дверей або віконної рами, як ви перемістіть фен.

Ви можете виявити, що всі ваші двері і вікна герметичні. Або ви можете знайти двері або вікно, яке герметично навколо трьох ребер, але потребує допомоги уздовж четвертого краю. У цій статті ми покажемо вам, як встановити погоду зачистки на всіх частинах вашого будинку. Ми також розглянемо різні типи погоди зачистки, яка є нашим першим ділом.

#ветер#дом#зима#смаска#трещена#трещени#холод#щели

Попередній запис

Наступний запис