VM

Будівництво і ремонт

Як здійснюється заміна масла в компресорі кондиціонера?

24.02.2015 admin немає коментарів

Сьогодні ми поговоримо про такому процесі, як заміна масла в компресорі сучасних кондиціонерів. Для початку слід зазначити, що даний процес не такий простий, яким може здатися з першого погляду. Він складається з декількох етапів, послідовність яких обов’язкове до дотримання умова. Заміна масла в компресорі будь кліматичної установки проводиться в умовах використання спеціального обладнання. Для початку проводиться евакуація холодильного агента, який може бути використаний для заправки агрегату повторно. Описувана технологія відрізняється граничною простотою в плані реалізації за умови, що всі роботи беруть на себе досвідчені фахівці.

Базові заходи по зміні масляної основи

Ряд необхідних заходів можна умовно розділити на наступні етапи:

— Об’єднання газової та рідинної магістралей конденсаторної-компресорного блоку в єдину систему за допомогою шлангів і перехідників;

— Підключення обладнання через сервісний порт до евакуаційної станції або до отвакуумірованному балону;

— Злив холодильного агента через вентиль, відкритий попередньо.

Для прискорення процесу зливу фреону, що є ключовим етапом, який передбачає заміна масла в компресорі кондиціонера, часто використовують балон, вибираючи рідина із системи без залишку. При цьому компресорний конденсаторний блок обдувається за допомогою теплого повітря, наприклад, з тепловентілятора. Після того, як холодоагент повністю злитий, зовнішній блок необхідно вакуумувати щоб уникнути розкладання фреону під впливом термічних факторів в процесі демонтажу обладнання. Якщо даними заходами знехтувати, то цілком імовірно, що хладон перетвориться на отруйний газ фосген, здатний завдати істотної шкоди здоров’ю людини, яка проводить дані роботи.

Демонтаж компресорного устаткування

Після того, як всі етапи евакуації холодильного агента були пройдені, працівники переходять до наступного етапу — демонтажу компресорної установки. Для цього зовнішній блок кондиціонера знімається з кріплень. Як правило, дана процедура не доставляє особливого клопоту, якщо виконувати її у відповідній послідовності:

— Зняти кришку з компресорного конденсаторного блоку;

— Відключити нагнітаючу і всмоктувальну магістралі;

— Від’єднати кабелі, які йдуть на вентилятор і компресор;

— Провести від’єднання кріплять елементів на вентилях і теплообміннику з наступним його демонтажем.

#Базові#Демонтаж#заходи#зміні#компресорного#масляної#основи#устаткування

Попередній запис

Наступний запис