VM

Будівництво і ремонт

Як зняти двері

13.02.2015 admin немає коментарів

Якщо паркани роблять для поліпшення відносин з сусідами, то двері роблять для щасливих сімей. Але ні, якщо двері скрипить, або даючи вам важкий час коли ви намагаєтеся зняти або замінити іх.Ніже наведені способи, якими Ви можете підтримувати двері у вашому будинку і тримати їх роботу належним чином, незважаючи на широке використання.

Якщо ви намагаєтеся видалити шарнір двері і контактний не зрушить з місця, натисніть цвях проти петлі знизу і натисніть вгору проти цвяха молотком. Якщо самому складно це зробити, то ви можете викликати спеціаліста, замовивши ему такси мерседес.

Для кращого контролю при підйомі двері з петель, зніміть нижню шпильку в першу чергу. При заміні двері на петлях, вставте верхню шпильку в першу чергу.
Вам не потрібно турбуватися про нафту на підлозі, якщо ви умастілі скрипучий шарнір, змастивши його висновком з вазеліном, а не нафти.

Якщо вам потрібна площину нижній частині дверей, бо це дряпає поріг або підлогу, ви можете зробити це, не знімаючи двері. Помістіть наждачний папір на порозі або на підлозі, потім перемістіть двері туди і назад по цій абразивної поверхні. Ставите газету або журнал під шкіркою, якщо вона повинна бути піднята, щоб вступити в контакт з нижній частині дверей.

Якщо хочете видалити кілька міліметрів від дверей, краще скористатися циркулярною пилкою щоб запобігти зазубрин на двері.Когда ви зробили двері в точний розмір для підвішування, ставите засувки край тому, щоб зрозуміти, як косяк розорюється і закривається. Перед заміною двері потрібно опечатати планованого краю дерев’яної герметикой. Якщо ви цього не зробите, двері буде набухати і просідати знову.

#двери#косяк#несмотря#образом

Попередній запис

Наступний запис