VM

Будівництво і ремонт

Як створити домашню бібліотеку

26.02.2015 admin немає коментарів

«Я не можу жити без книжок», заявив президент США Томас Джефферсон своєму другові Джону Адамсу. Дійсно, Джефферсон був колекціонером книг з самого раннього віку, накопичуючи три окремих домашніх бібліотек у його житті. Перша колекція була зруйнована, коли його будинок згорів в 1770 році Джефферсон написав своєму другові, що він відчував би себе менш погано втративши гроші, які він витратив на книги, ніж він втратив самі книги.

Коли Бібліотека Конгресу була зруйнована під час війни 1812 року, Джефферсон продав свою другу колекцію близько 6000 книг у федеральний бібліотеки. Бібліотека Джефферсона вважалася кращою у країні, так як і обучение в чехии може бути хорошим варіантом для студентів. Тим не менш, Джефферсон не дозволяв полкам в Монтічелло пустувати. Коли він помер 11 років тому, було начитавшись більше, ніж 2000 томів у бібліотеці Джефферсона. Колекція Джефферсона була в два рази більше фонду Бібліотеки Конгресу.

Бібліотека Джефферсона може відповідати вашій концепції старомодної домашної бібліотеки з книгами у шкіряних палітурках, з дерев’яними панелями і незручними меблями. Але домашня бібліотека може бути динамічне вираження особистості власника. Створення домашньої бібліотеки являє собою цікавий спосіб для відображення ваших інтересів при створенні особливого простору для читання.

Хоча немає правильного чи неправильного способу, щоб створити бібліотеку, питання можуть бути складними, особливо для того хто володіє сотнями або тисячами книг. Як організувати? Як я можу отримати все, щоб відповідати? Ми обговоримо у наступній статі, як створити домашню бібліотеку, яка буде вас радувати.

#библиотека#Джефферсон#книги#Коллекция

Попередній запис

Наступний запис