VM

Будівництво і ремонт

Як ви можете зробити вашу кухню модною?

04.03.2015 admin немає коментарів

design-2012-9

Сучасний дизайн кухні це поєднання в собі стиль і практичність, балансування, естетичні смаки з практичними потребами для приготування їжі. Кілька варіантів нових ідей кухні ХХІ ст.

Нові кухни в Киеве купить, тенденція високих технологій. Ви можете не тільки купити високотехнологічні прилади з вбудованими телевізорами та інтернет-підключених дисплеїв для ваших рецептів, але може фактично керувати за допомогою вашого мобільного телефону або через Інтернет. Якщо ви збираєтеся пізно повертатися додому з роботи, просто зателефонуйте духовці і скажіть, щоб включила і підігріла!

Екологічно чисті кухні стають все більш популярними. Ви можете використовувати бамбук для м’ясних блоків і стільниці, і (суміш переробленого скла і бетону) робить великі і лічильники. Подивіться на ріжучих поверхню, які не містять формальдегід, і спробувати зробити вашу кухню більш енергоефективною, наприклад, з використанням тепла, створений вашому холодильнику, щоб нагріти воду в посудомийній машині.

Виникли проблеми вибору між газової плити та електричної? Чому б не вибрати діапазон дуелі палива, так що ви можете приготувати з більш керованою і точно використовувати більш ефективну електроенергію для вашої плити? Ви повинні будете встановити газ або електрику, якщо у вас є тільки одне або інше, але щоб бути ще більш ефективним, спробуйте індукційні конфорки, самим ідеальний варіант приготування.

Обточування ваших шаф дешево і сердито.

Всередині вашого замку лежить «серце будинку» — кухня. Якщо ви коли-небудь відбулася вечірка, то ви знаєте, що з якоїсь причини велика частина дії відбувається на кухні. Озирніться навколо вашій кухні. Чи задоволені ви тим, що ви бачите? А попередні власники не має почуття стилю і доброго смаку? Тепер подивимося конкретно на шафах.

Якщо ви вирішили пофарбувати або реставрувати, поставивши свіжий погляд, на старих шаф, це дешевий спосіб оновити кухню. І якщо ви плануєте гортати будинок для отримання прибутку, шліфування надає вам максимальну віддачу від вашого «поту справедливості». Обточування ваші шаф варто частина того, що покупка і установка нових і ви можете зробити це самостійно за вихідні. Картина ще дешевше і простіше, ніж обточування, і цілком можливо, що ви можете закінчити роботу за один день без зайвих витрат.

 

 

 

 

#балансировка#зробити#кухню#модною#можете#практичность#эстетические

Попередній запис

Наступний запис