VM

Будівництво і ремонт

Котли на дровах ламають стереотипи по деревному опаленні +

27.09.2017 admin немає коментарів

Чи вигідно використовувати деревна опалення в нашій країні питання неоднозначне. Гідною заміною печей стали котли на дровах, функціонування яких можливе в режимі автомат. Автоматичний режим, що дозволяє постійно підтримувати горіння сировини в котлі, позбавляє власників обладнання від регулярного контролю й настроювання температури в агрегаті. А адже у багатьох досі залишилося в пам’яті, спогади з догоревшей деревиною, згаслої піччю і остигає кімнатою. Сьогодні сучасні котли на дровах явище не часте, але стрімко набирає оберти популярності.

Нові котли на дровах є володарями контейнерів, з яких в автоматичному режимі подаються дрова у всередину апарату. Відносно витрат, запитуваних таким котлом, виходить така картина: приблизно шість полін буде достатньо для нічного обігріву приватного будинку, що володіє середньою площею.

Досить одного разу на добу приділяти увагу данному оборудованию, а саме додаванню палива. Габарити апарату розраховані на подобові обсяги, що поповнюються ємність в порядку черги. Експерти назвали дану опалювальну систему домашньої варіацією, тому як промислові агрегати мають більш потужну продуктивність, що більше підходить для опалювання підприємств.

На сьогоднішній день різновид котлів на дровах приємно радує. Всі вони здатні регулярно підтримувати автоматичний режим обігріву. Процес відбувається завдяки датчику, які передає сигнал про закриття заслінки і деревина горить набагато повільніше. Дані варіації моделей оснащені додатковим відеоустаткуванням і мають конструкцію, яка обігріває не лише вогняне полум’я, але і матеріал горіння, що рухається всередині котла. Поки повністю не відбудеться процес тепловіддачі, гази не надійдуть в димову трубу. Виходячи з вищесказаного ми розуміємо, що ефективності котлам на дровах не віднімати. За функціонуванню їх можна порівнювати з традиційними російськими печами, і навіть більше того.

Найчастіше, є ймовірність наштовхнутися на деревну котлову конструкцію, яка досить таки значна своїми розмірами і масою. У центрі цього обладнання є кладка з вогнетривкої потужного цегли. Одним з основних призначень обладнання вважається збереження тепла протягом тривалого часового відрізку.

 

Попередній запис

Наступний запис