VM

Будівництво і ремонт

Покрівля даху черепицею

23.03.2015 admin немає коментарів

Як для мене, на сьогоднішній день найоптимальнішим варіантом покрівлі даху, є покрівля гнучкою (бітумною) черепицею. Адже це один з найнадійніших і довговічних варіантів і дах з м’якої черепиці буде служити довго і надійно. Також ціна. Адже дозволити собі покрівлю бітумною черепицею може кожен покупець. Адже вартість черепиці гранично невисока.

Для скатної покрівлі, такий матеріал практично ідеально підходить за всіма параметрами. Оскільки черепиця shinglas буває різних форм, розмірів, кольорових гам, має невелику вагу, гарантує безшумність і термоізоляцію, також з нею легко працювати адже монтаж не вимагає великих зусиль. Купить шинглас черепицю можна в будь-який час і ціна аніскільки не бентежить споживача.

Але не варто забувати і про полімерпіщаної черепиці. Виготовляється вона з просіяного і очищеного піску. Але за своїми естетичними характеристиками нітрохи не поступається класичної керамічної черепиці, і володіє кращими експлуатаційними характеристиками. Також вона практично довговічна, ударостійка, стійка від дії вогню, вологостійка, має високу звукоізоляцію і має гарний естетичний вигляд.

Кожному хто задумає установку або ремонт даху я рекомендую відмінний варіантгибкая черепица. Оскільки за своїми характеристиками і співвідношенню ціни, черепиця перевершує всіх своїх конкурентів. І залишає їх далеко позаду.

#безшумність#дах#довговічна#покрівлі#розмірів#термоізоляцію#ударостійка#форм

Попередній запис

Наступний запис