VM

Будівництво і ремонт

Може сонячні генератори атмосферної води допоможе заощадити витрати на електроенергію?

13.03.2015 admin немає коментарів

Сонячні генератори атмосферної води (КРГ) може бути відмінний варіанти в жарких, вологих місцях — особливо там, де електрика недоступна або ненадійна, і якість води залишає бажати кращого. Вони добувають воду з вологого повітря за рахунок використання енергії сонця замість електрики. Використовуючи сонячну енергію майже завжди дешевше, ніж при використанні електричної енергії, але є заковика. Сонячна технологія, як правило, дорожче придбати, ніж зіставні обладнанню, яке використовує електроенергію.

Хоча є ряд технологій, які витягують воду з повітря, найбільш поширеним для домашнього використання використовує тут процес подібно до того, як кондиціонери працюють: тепле, вологе повітря пропускається через охолоджену поверхню носія, такого як пластини або котушки, до знизити його температуру. Так холодного повітря не може тримати стільки води, скільки теплого повітря, утворюється конденсат. В кондиціонера, волога направляється до збору блюдо, або слива, і охолоджене повітря циркулює назад у кімнату. У генераторі води, вологи збирають і фільтрують декілька разів, щоб видалити бактерії і тверді частинки. Більш вологе повітря, легше для води генератора до врожаю водяної пари ефективно. Це спосіб охолодження конденсату прибирання атмосферної вологи популярний, але він використовує багато енергії.Генератор сонячної води може бути дуже рентабельним по прямій енергії в порівнянні споживання, але є кілька інших речей. Бо висока вологість носить сезонний характер у багатьох областях, водні генератори працюють найбільш ефективно протягом літніх місяців. Сонячні батареї можна заряджати в розсіяному світлі, але працюють краще, коли дні довше.

Водні генератори також повинні відносну вологість близько 40 відсотків або більше, і температуру, принаймні на кілька градусів вище нуля, щоб працювати ефективно. Це означає, що можуть бути випадки, коли який-небудь генератор води відчувають труднощі при витяганні води з повітря та альтернативні джерела води буде необхідно. Якщо там просто не вистачає світла, сонячні генератори води часто оснащені електричної енергії резервного копіювання. Вони використовують сонячну енергію, коли це доступно і повернутися до електрики, коли це не так. При використанні електрики в якості резервного, електрична потужність, необхідна для роботи генератора води, призначений для домашнього використання порівнянна з потужністю, необхідної для запуску малих космічних нагрівач або персональний комп’ютер.

#генераторы#мощность#сонячні#электричество#энергия

Попередній запис

Наступний запис