VM

Будівництво і ремонт

Пічне паливо. Як вибрати?

03.03.2015 admin немає коментарів

Для того, щоб опалювати виробничі та побутові приміщення призначене багато різних пристроїв, які працюють від газових і електричних комунікацій, а також завдяки спалюванню пального. Останнім часом спостерігається зростання цін на звичні газ і нафтопродукти, а також збільшення тарифів на електроенергію та опалення. Тому для багатьох споживачів стало актуальним купити пічне паливо.

Види пічного палива

Печное топливо в Украине називають продукт, який залишається після перегонки нафти. Його можна застосовувати для печей в побутових і промислових цілях. Ціна такого пального відрізняється в залежності від його виду. Пічне паливо буває світлим і темним, а також легким, середнім і важким. Розрізняють їх по швидкості горіння, тепловіддачі, в’язкості і кількості домішок.

Темне паливо для печей — це рідина, в якій міститься досить багато сірки. Для зниження вмісту цих домішок і знебарвлення пального застосовується спеціальна технологія. Таке паливо є більш важким у порівнянні з дизельним, а при його спалюванні виділяється більше тепла.
Світле пічне паливо характеризується хорошою теплотворною здатністю. В основному воно використовується для заправки генераторів, а також побутових і сільськогосподарських потреб.
Синтетичне паливо для печей виходить шляхом хімічної реакції з біомаси, газу та вуглецю. Спочатку популярним було добування його саме з вуглецю і газу, а останнім часом актуальним стає отримання з біомаси.

Переваги пічного палива

Пічне паливо в Україні вигідно використовувати, тому що воно має такі переваги:

енергоносій характеризується досить високим коефіцієнтом корисної дії;
невисока вартість палива;
відсутні неприємні специфічні запахи;
економно в експлуатації, завдяки застосуванню пічного палива можна істотно знизити фінансові витрати на опалення;
універсально у використанні, підходить для обігрівання побутових і промислових об’єктів;
тривалий період і відсутність спеціальних умов зберігання дозволяють робити великі запаси.

Купити пічне паливо можна на території всієї України: Київ, Запоріжжя, Вінниця, Дніпропетровськ, Полтава, Рівне, Житомир, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Хмельницький, Черкаси, Кіровоград, Львів, Миколаїв, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон , Чернігів, Чернівці. Доставка і перевезення пічного палива здійснюється через компанії, які спеціалізуються на продажу пального.

Попередній запис

Наступний запис