VM

Будівництво і ремонт

Поради пожежної безпеки

23.02.2015 admin немає коментарів

Пожежі можуть вдарити в будь-якому місці в будь-який час. Поряд з установкою детекторів диму у вашому будинку, ви повинні мати вогнегасник в таких ключових галузях, як кухня, спальня, майстерні, і гараж. Проведіть свою сім’ю через протипожежний інструктаж, так що кожен знає, що робити і куди йти на випадок пожежі.

У кожному номері в будинку повинно бути не менше двох аварійних висновках. Якщо один з них є вікно, з другого поверху, встановити сходи, які можуть бути виключені з вікон. переконайтеся,  что такое фискальный аппарат?

Наступні прості запобіжні заходи допоможуть звести до мінімуму ризик виникнення пожежі в вашому домі:

Зв’язати спеціальний шафа для горючих матеріалів і небезпечних інструментів, які ви не хочете, щоб ваші діти чіпали. Покладіть хороший замок на двері і тепловий сповіщувач всередині, щоб попередити вас про будь пожежної небезпеки.

Не перевантажуйте електричні ланцюги занадто багато приладів. Якщо ви дме запобіжники або грюкнути вимикачі, викличте електрика.

Не заводьте подовжувачі під килимами або килимовими покриттями. Шнури зносити легко і може статися коротке замикання які визивають вогонь.

Цвяхи або скоби, що використовуються для кріплення електричних кабелів до стін або плінтусів може призвести до пошкодження кабелів, займання або ураження електричним струмом. Стрічкові кабелі до стіни або на підлозі, а не за допомогою цвяхів або скоб.

Замініть зношені електричні шнури, перш ніж вони можуть призвести до пожежі.

Зберігати горючі від печі, який може випромінювати полум’я або іскор.

Деякі наклейки харчування пожежники, які можуть бути поміщені у вікно, щоб попередити пожежників у присутності дитини або літньої або з фізичними можливостями людини. Визначте, чи є у вашій місцевості такі наклейки.

Електричні розетки або вимикача, що незвично теплою або гарячою на дотик може вказувати на небезпечний стан проводів. У такій ситуації від’єднуйте шнури, уникнути за допомогою перемикачів і викличте електрика, щоб перевірити проводку.

Стелю і розташовані вогні пастка тепла. З перегрів може призвести до пожежі, не використовуйте високошвидкісні потужні лампи в такому пристосуванні. Якщо ви не знаєте правильну потужність, використовуйте лампочку 60 або менше ват.

Перед виходом з дому і перед сном обов’язково загасіть вогонь у дров’яної печі.

Вимкніть ваш фен для волосся або будь-який інший невеликий прилад у ванній, коли він не використовується.

Не забудьте вимкнути грілку, перш ніж лягати спати. Це може призвести до опіків, навіть при відносно низькому рівні.

Якщо ви живете або працюєте у висотній будівлі, знайдіть пожежні виходи на підлозі. Якщо звучить сигнал тривоги, пам’ятайте, що ви завжди повинні використовувати по пожежній драбині, а не на ліфті.

Для всіх наших зусиль щодо запобігання пожежам, але іноді вони все таки трапляються, будьте пильні.

#гараж#инструктаж#кухня#мастерской#помните#спальня#тревоги

Попередній запис

Наступний запис