VM

Будівництво і ремонт

Порівняння покрівлі

10.03.2015 admin немає коментарів

Різноманітність будівельних матеріалів на сьогоднішній день дозволяє перекрити дах для будь-якого призначення, задовольняючи всі споживчі бажання.

Будова будинку — це трудомісткий і тривалий процес, який передбачає поетапну роботу. Вибір покрівлі — це один з найвідповідальніших моментів, до якого варто підходити серйозно. З матеріалів для такої мети розрізняють, в основному — м’яку бітумну черепицю і металочерепицю. Сьогодні спробуємо порівняти ці два матеріали.

По-перше, термін служби цих двох матеріалів виробники обіцяють приблизно однаковий — близько 50 років. Однак, гарантійні терміни обіцяють, при цьому, різні — на металеву черепицю  приблизно 10-15 років, а на бітумну вдвічі більше — 10-30 років.

Друге, що ми будеме порівнювати, це монтаж. Покрівля з бітумної черепиці монтується легше і, відповідно, вимагає менших грошових витрат. Однак, якщо самостійно зайнятися покриттям даху, то часу це займе більше. М’яку черепицю слід відміряти і різати. А ось забивати цвяхи вміє, скоріше всього, кожен. Металева черепиця в 2 — 3 рази легше бітумної, а за ціною дешевше. Працювати з нею більш складно, особливо якщо має справу з великими листами. Такий обсяг роботи розрахований на кілька людей.

Головним критерієм при виборі для багатьох служить вартість. Якщо говорити про цю сторону питання, то ті, хто бажає зробити бітумне покриття, в результаті зупиняються все одно на металевому. Все тому, що загальна вартість виходить значно менше.

Відносно зовнішнього вигляду, можна сказати лише те, що смаки покупців абсолютно різні і строго визначити краще покриття складно. Металочерепиця має кілька типів профілю, які схожі з натуральною черепицею. Колірна палітра пропонує десятки відтінків, на будь-який смак. М’яке бітумне покриття має більш розширену кольорову гаму, в порівнянні зі своїм конкурентом.

Крім того, варто відзначити, що м’яка покрівля має чудові шумоізоляційні властивості, через які багато покупців вирішують придбати саме її. Сильний дощ або град стане практично непомітний. Металочерепиця не має таких високих показників у цьому плані, але піддахове покриття може стати альтернативою.

В основному, обслуговування вищеописаних покрівельних матеріалів, мало чим відрізняється. Природно, слід вчасно прибирати з даху сміття — листя або гілки, а, також, сніг, якщо його багато накопичилося. Можливо, металочерепиці потрібно періодична підкрутка саморізів. Щоб їх не замінювати повністю, краще спочатку вибирати високоякісні.

Звичайно, дана порівняльна характеристика не зробить замість Вас вибір у бік якогось одного покриття. Чи бажаєте слухати дощ або Вам до душі тиша, знаєте тільки Ви. Тому, підходите до вибору покрівлі серйозно, зважуйте всі плюси і мінуси і тоді дах Вашого будинку прослужить дуже довго.

#бітумна#дах#перекриття#показники#черепиця

Попередній запис

Наступний запис