VM

Будівництво і ремонт

Верстати для роботи з каменем

26.03.2015 admin немає коментарів

Попит на кам’яні матеріали для будівництва протягом багатьох століть не знижується, а навпаки постійно зростає. Приваблює споживачів доступна ціна, міцність, довговічність і природна краса виробів каменю. Однак при роботі з цим матеріалом без такого інструменту як камнерезные станки ніяк не обійтися, адже камінь перед застосуванням необхідно розрізати, надати певну форму і необхідний розмір, а також якісно обробити.

Асортимент камнерізного обладнання

Для обробки каменю на сьогоднішній момент виробляються різні верстати та обладнання, при цьому нарізку на них можна виробляти практично з всіх будівельних матеріалів: граніт, мармур, облицювальний камінь, цегла, вапняк, бетон і кераміка, в тому числі і керамічна плитка.

При виборі верстата для різання каменю обов’язково звертайте увагу на кількість вироблених операцій, використовувані матеріали при роботі і рівність поверхонь його столів. Враховуйте умови своєї роботи: так для виїзного бізнесу вибирайте зручні для транспортування верстати, максимальну довжину різання і необхідну потужність. Чим більше потужність, тим більше габаритний знадобиться верстат. Благо, що вибрати є з чого:

  • верстати для промислового видобутку та різання великих каменів;
  • верстати для будівництва та обробки каменю;
  • саморобні верстати для домашнього використання;
  • верстати для ювелірного виробництва і обробки каміння для прикрас.

Найбільш затребуваним на сьогоднішній момент є будівельний верстат, який застосовують для різання плитки і каменю. Виготовляються такі верстати з міцних металів: сталь або чавун. За типом різання бувають двох видів: мокра різка — із застосуванням води як охолоджуючого елемента і суха різка — без води. Електродвигуни напругою 220 вольт застосовуються в невеликих майстерень, а 380 вольт встановлюються на більш потужне обладнання.

Лідером по ефективності роботи з каменем визнаний алмазный инструмент купить який сьогодні не складе труднощів. Хоч вартість такого обладнання значно вище звичайного, фахівці переконані у виправданості цих вкладень.

#бетон#вапняк#верстати#граніт#кам'яні матеріали#камінь#кераміка#мармур#обладнання#облицювальний камінь#сталь#цегла#чавун

Попередній запис

Наступний запис