VM

Будівництво і ремонт

Стічні води, обробка та утилізація сміття

17.02.2015 admin немає коментарів

Стічні води, суміш води і відходів зливаються через дренажну систему підземних труб, або каналізацію. Відходи складаються як з органічного, так і неорганічного речовини, включаючи відходи життєдіяльності людини, мінеральних солей та сміття. У більшості великих міст стічних вод також містить рідкі відходи з різних промислових процесів.

Органічна речовина в стічних водах швидко розкладається, виділяючи смердючі і небезпечні гази. Хвороботворні організми пройшли в каналізацію через фекалії і сеча інфікованих. Відходи від промислових процесів часто є токсічнимі.Безопасная утилізація стічних вод вкрай важливо для здоров’я спільноти.

Збирання і оброблення стічних вод є одним з найбільш важливих комунальних послуг, дивіться також на сайте про станціях біологічного очищення стічних вод. У більшість міст є каналізаційні системи, які несуть стічні води в очисні споруди. На заводі стічних вод обробляють, щоб знищити хвороботворні організми і зняти речовини, які можуть викликати шкідливі або інші небажані ефекти в воде.Очіщенние стічні води потім вивантажують в довколишніх струмків, озер, або в прибережних водах.

Утилізація неочищених або недостатньо очищених стічних вод безпосередньо в потоці або водоймі може призвести до серйозного забруднення води. Хвороботворні організми ставлять під загрозу водопостачання і місць масового купання. Різні хімічні речовини можуть отруїти воду, вбиваючи рибу та інших диких тварин, у той час як деякі поживні речовини в стічних водах може призвести до надмірного росту водоростей. Як відходи розкладаються, вони можуть призвести до виснаження подачу кисню у воді, що робить його непридатним для всіх форм водної життя.

Засоби для збору, обробки та утилізації стічних вод називається каналізація. У містах і селищах, каналізації призначені для обслуговування всієї спільноти. Стічні води з окремих будівель впадає в які збирають колекторів, які несуть відходь в центральну установку для обробки та утилізації. Каналізація, що тільки несуть побутових стічних вод, тобто стічних вод від житлових і комерційних будівель, називаються санітарно каналізацію. Зливи дощові розроблені спеціально для проведення стоку від дощу і талих. У багатьох системах, як побутові стічні води та стічні води здійснюється в комбінованих каналізації. Комбіновані каналізаційні, як правило, небажано, однак, через переповнення викликаних проливними дощами часто призводить до необхідності виконувати неочищених стічних вод з очисних споруд.

Каналізація, як правило, зроблені з глини, бетону або пластику. Каналізаційні системи, як правило, побудовані таким чином, що сила тяжіння буде нести втрати в трубах. Там, де це неможливо, каналізація необхідно прокачати.

У сільських районах і в громадах, не охоплених муніципальної каналізації, стічних вод утилізувати шляхом використання септиків або, рідше, вигрібних ям.Тайний або відкритий туалет, зазвичай використовується для утилізації відходів життєдіяльності людини, де немає водопроводів.

#вещества#газы#обработки#отход#сбора#утилизации

Попередній запис

Наступний запис