VM

Будівництво і ремонт

Створення цегляного облицювання

30.04.2015 admin немає коментарів

Перш ніж приступити до укладання цегли, необхідно відзначити місце розташування дверей, вікон і за наявності інших деталей архітектури. Це необхідно для того, щоб мінімізувати витрати на матеріал. Орієнтуючись на ці виміри, викладіть перший ряд цегли.

Кожен цегла, покладений стусаном, необхідно підколоти до потрібного розміру, так як під час облицювання стін у півцеглини кладка повинна виноситися не більше ніж на 8-10 см. Якщо винос становить понад 6 см, облицювання та стіна зв’язуються між собою цвяхами, довжина яких становить 100 мм. Трапляється, що такої довжини недостатньо, тоді її можна збільшити за допомогою сталевого дроту діаметром 2 мм.

При використанні для облицювання будинку силікатної цегли винос не повинен бути більше 6 см, особливо при укладанні карниза. Правильно буде накривати тільки що покладену кладку ізоляційним матеріалом. Це вбереже шви від вимивання з них розчину у випадку дощу.

Для створення розчину, за допомогою якого буде здійснюватися кладка, необхідно дотримуватися таких пропорцій: цемент — 1, вапняне тісто — 1, пісок — 4. Щоб довести суміш до норми, потрібно в кінці замісу підлити води. Всі інгредієнти необхідно додавати в наступній послідовності:

Вода.
Вапно.
Цемент.
Пісок.

Зробивши перший заміс, поступово додаючи воду, можна вирахувати, яка кількість необхідно для створення потрібної консистенції, і наступного разу заповнювати водою відразу весь обсяг.

Якщо необхідно розшити шви, то важливо знати, що поверхня розчину досить швидко сохне. Правильний шов не повинен бути товще 13 см. Перевірити розмір можна за допомогою лінійки.

На отворах облицювання повинні бути перемички, краще всього, якщо вони будуть з бетону, який ідеально підходить за кольором до силікатної цегли. При відсутності бетонних перемичок можна спорудити приховані. Для їх створення найчастіше використовують сталеву арматуру діаметром 6-8 мм. Прути вставляються в кожен цегляний ряд під прорізом аж до самого карниза.

З’явився зазор можна приховати керамзитом або іншим теплоізоляційним матеріалом. Тільки не варто поміщати в зазор руберойд, який створить перешкоди прогріванню облицювання в холодний сезон.
Робота з облицювання має свої особливості і правила, тому, якщо ви не впевнені, що зможете зробити це самі, найкраще завітайте на форум Харьков, де ви зможете запитати учасників, те що ви не знаєте, або зверніться до професіоналів, які зроблять це швидко і якісно. При цьому ваш будинок буде надійно захищена від холоду, дощу та інших природних примх.

#Вапно#викладіть#виміри#вікон#Вода#дверей#пісок#цемент

Попередній запис

Наступний запис