VM

Будівництво і ремонт

Утеплюємо фундамент

09.07.2015 admin немає коментарів

Вирішивши утеплити будинок, людина в першу чергу думає про даху та стінах. І мало хто згадує про утеплення фундаменту. А адже практично саме він відіграє найважливішу роль у створенні тепла в приватному будинку. Якщо фундамент не утеплений, то цілком імовірно, що й підлоги в будинку будуть холодними. Звичайно, цю проблему необхідно вирішувати ще під час будівництва, але часто трапляється так, що про це просто забувається. Буває й таке, що після будівництва через кілька років фундамент занепадає. У будь-якому випадку його необхідно утеплювати.

Існує кілька способів утеплення фундаменту

Найпростіший і недорогий спосіб утеплити фундамент будинку — це засипати його землею. Звичайно, землею необхідно засипати не весь фундамент, а тільки до рівня підлог. Взагалі цей спосіб застосовується зсередини будинку під час будівництва. Але якщо на той момент цього не було зроблено, можна його застосувати і після будівництва зовні будинку. Однак утеплення таким способом підходить не всім. Наприклад, приватні будинки, які знаходяться в безпосередній близькості від водойм, краще не утеплювати землею. Це обумовлено тим, що навесні під час повені вода просто розмиє землю і рознесе її по всьому двору.

Утеплення бетоном обійдеться трохи дорожче, ніж землею, але цей спосіб довговічніше і якісніше. Найчастіше бетонний фундамент з часом втрачає свій первозданний вигляд, а разом з ним і свою функціональність. Шкода бетонному фундаменту можуть завдати атмосферні опади або механічні дії, тому його необхідно періодично оновлювати kolorit.ua. Для цього спочатку потрібно очистити наявне покриття від бруду і пилу. Також необхідно видалити елементи фундаменту, які слабо тримаються. Після того, як поверхня очищена, її необхідно ошкурить. Тепер можна накладати новий шар бетону. В першу чергу цементний розчин наноситься в отвори і щілини. Після цього поверхня повинна просохнути. Потім наноситься покриття розчину і вирівнюється. Таке покриття тримається декілька років і значно утеплює фундамент.

Утеплення фундаменту цегляною кладкою

Утеплення фундаменту цегляною кладкою обходиться набагато дорожче інших способів. Він являє собою обкладиваніе фундаменту цеглою. Однак перед цим поверхню фундаменту необхідно вирівняти за допомогою бетонного розчину, а потім вже обкласти цеглою. Таке покриття може служити вічно. І виглядає воно більш естетично.

На даний момент, як на мене цей спосіб утеплення фундаменту найкращий, в сенсі співвідношення ціни і якості. До плюсів його можна віднести відмінні звукоізоляційні властивості, а також хорошу термоізоляцінние якості цього матеріалу. Пінопласт гарний ще тим, що в ньому не заводяться різні мікроорганізми і комахи.

Є й мінуси, але вони до утеплення фундаменту практично не відносяться. Сам будівельний матеріал легко запалюється й при попадання на нього різних розчинників, починає плавиться.

#утеплення#Фундамент

Попередній запис

Наступний запис