VM

Будівництво і ремонт

Як і чим облицювати фундамент будинку

10.05.2015 admin немає коментарів

Облицювання фундаменту будинку проводиться, щоб естетично виглядав фасад, а також для захисту цоколя від погодних умов. Існують різні способи облицювання фундаменту, починаючи від натурального каменю і закінчуючи штукатуркою. Тут все залежить від вашого смаку, дизайну і наявності грошових коштів. Роботи з облицювання фасаду будівлі проводяться через рік після будівлі будинку, щоб відбулася усадка. 

Облицювання фундаменту мармуром

При облицюванні фундаменту мармуром, спорудженню надається неповторний вид з багатим асортиментом кольорової палітри, а також у цього матеріалу хороші експлуатаційні характеристики. При укладанні мармуру треба враховувати деякі нюанси. Краще його укладати за допомогою поліуретанових або латексних розчинів. Тому як, сам камінь має властивості вбирати воду, і з часом відвалиться. Загалом, процедура укладання мармуру дуже трудомістка, існує також беськлєєвой спосіб. Його застосовують на фасадах будівель, де спочатку до стіни кріпиться армована сітка, в мармуровій плиті роблять отвір і за допомогою гачків чіпляють до сітки. Зазор між стіною і плитою заповнюють спеціальним розчином. Цей спосіб укладання дорогий, але зате вічний і Вас не буде побоювання, що мармурова плита впаде на голову.
Облицювання фундаменту цеглою

Перш, ніж почати облицювання цеглою або каменем, необхідно з’ясувати розрахований Чи фундамент будинку на те навантаження, яке створитися після облицювання. Якщо Ви не впевнені у своїх силах, то краще доручити цю справу фахівцеві. Ось наведу часто зустрічають проблеми в облицюванні фундаменту цеглою, з одного з будівельних форумів.
 

Проблема з облицюванням фундаменту

Давайте розберемо весь процес обробки фундаменту каменем або цеглою.
 

Уздовж усього периметра фундаменту виривається траншея глибиною 30 см і шириною 80 см.
Далі нам необхідно зробити подушку під кладку. Для цього на дно канави на 10-12 см засипаємо пісок, і стільки ж щебеню, зверху укладаємо сталеву сітку.
Виставляємо опалубку, робимо гідроізоляцію з руберойду або геотекстилю, і заливаємо бетоном.
Як тільки схопився бетон можна починати кладку з цегли або каменю в одну цеглину. Не забуваємо під час кладки залишати зазор між фундаментом і облицювальної стіною. Його в наслідок треба буде заповнити сипучим утеплювачем.
Також не забуваємо пов’язувати фундамент з облицювальної стіною штирями.
Як закінчили з кладкою, відбувається затирка швів за допомогою спеціальних затирочних розчинів.
По закінченню роботи, до стіни над верхньою частиною кладки кріпиться відлив захищає кладку від атмосферних опадів

#грошових#дизайну#коштів#наявності#облицювання#смаку

Попередній запис

Наступний запис