VM

Будівництво і ремонт

Інтер’єр дитячої кімнати для дівчинки підлітка

18.05.2015 admin немає коментарів

Коли дитина виростає зі свого ніжного віку і приходить підліткова пора, батькам доводиться задуматися про те як змінити дизайн кімнати для дівчинки.

Сьогодні поговоримо про те як змінити інтер’єр дитячої кімнати для дівчинки підлітка. Вже закинуті на верхні полиці яскраві іграшки.

На зміну кумедним зверятам і мультяшним персонажам прийшли плакати з улюбленими групами, фотографії артистів і фотомоделей.

У підлітковому віці треба звертати увагу на побажання самої дівчинки. Можливо, якісь її побажання можуть повалити вас у шок, але на то ви і батьки, щоб вміти домовлятися.

Більшість підлітків вважають за краще сучасні стилі. Адже в 13-14 років діти вже самі починають висловлювати свою думку, до якого треба прислухатися, щоб не дати зайвого приводу для скандалу.

В першу чергу треба подбати про внутрішній обробці кімнати для дівчаток. Часто основним кольором в оформлення кімнати для дівчинки підлітка виступає рожевий, помаранчевий чи блакитний.

Звичайно використовувати один колір нудно. Можна урізноманітнити дизайн кімнати дівчинки вставками іншого кольору. Робити це можна досить простими способами. Наприклад пофарбувати шпалери в основний колір, а потім додати до нього орнамент або декілька красивих квіточок.

Якщо з фарбою морочитися немає ніякого бажання, тоді простіше купити готові шпалери з додатковим малюнком. Так само ефектно буде виглядати вставка шпалер іншого кольору. Для цього просто обклейте велика шафа або гардероб. Стеля найкраще залишити білим, хоча, багато батьків піддаються на вмовляння і фарбують стелю в колір шпалер.

На підлозі, в інтер’єрі дитячої кімнати для дівчинки, відмінно виглядатиме м’який килим одного тону з шпалерами або меблями. Змінюючи дизайн  кімнати для підлітка дівчинки, не забувайте про аксесуари, які можна розташувати на стінах — це можуть бути картини або фотографії улюблених артистів.

Для освітлення кімнати для дівчаток можна вибрати красиву люстру, але найкраще використовувати джерела точкового освітлення. Вони набагато краще висвітлюють кімнату, не б’ють в очі, а також здатні витримати багато свят і вечірок.

Не треба забувати і про нічнику, який необхідно розташувати поруч з ліжком дівчинки. Обов’язково забезпечте проникнення в кімнату дівчинки природного світла — відмовтеся від щільних штор і намагайтеся не захаращувати підвіконня. З предметів меблів обов’язково поставте шафа або комод для одягу, а також шафа для книг і різної дрібниці.

Від дзеркала на весь зріст відмовтеся, замінивши його невеликою круглим — вистачить для того, щоб зачесатися і нанести макіяж. Варто подбати про спальне місце в кімнаті дівчинки підлітка. Його можуть скласти зручний м’який.диван або кровать купить в Киеве.

Можна поставити в кімнаті дівчинки невелике крісло, звичайно якщо це дозволяє площа. Ну, і звичайно ж не забути письмовий стіл для виконання домашніх завдань, на якому можна розташувати комп’ютер і настільну лампу. А ось питання про розміщення телевізора в кімнаті дівчинки дуже спірне. Часто дівчинки підлітки просто «зависають» за переглядом різних серіалів і передач про кумирів або моду.

Краще замініть телевізор хорошим музичним центром. Багато хто з батьків забувають додати в кімнату дівчинки підлітка домашніх квітів, а адже вони є головним джерелом гарного настрою. Бажано підібрати рослини, що не потребують частого догляду, але при цьому мають гарне цвітіння. Використавши запропоновані поради, ви зможете здивувати навіть саму примхливу дівчинку.

Головне, щоб оформлення кімнати для дівчинки проводилося з любов’ю і в радість — ці почуття передадуться і на атмосферу і на інтер’єр дитячої кімнати для дівчинки. Ну і не забудьте попередити дівчинку, що стежити за станом кімнати повинна вона сама.

Та й самі не забувайте нагадувати про необхідність прибирання в кімнаті. Звичайно ці поради тільки частинка в оформлення кімнати для дівчинки підлітка, експериментуйте, додавайте щось своє. Змінюйте інтер’єр дитячої кімнати для дівчинки з любов’ю.

#аксесуари#дизайн#дитячої кімнати#дівчинки підлітка#интерєр#стилі

Попередній запис

Наступний запис