VM

Будівництво і ремонт

Історія дизайну ванної кімнати

27.07.2015 admin немає коментарів

Ну ось, диво сталося! Нарешті ми доробили болісно довгий і важкий ремонт ванної кімнати! Роботи почалися ще рік тому, коли ми чемно попросили наших квартирантів з’їхати. Квартира у нас велика 120 кв.м., складається з двох квартир, які розташовуються на одному майданчику. Об’єднавши в одне ціле всі квадратні метри, ми отримали досить простору і велику площу для польоту фантазії. Довго думали і роздумували над розташуванням кімнат, про їх величиною, формою, дизайні і вирішили поки, суть та діло, почати з ванної кімнати. На це приміщення ми щедро відвели 12 кв.м. У ньому заплановано було встановити велику і містку ванну, кутову функціональну душову кабіну, унітаз, пральну машинку, великий умивальник з тумбою і широке дзеркало.

Справа починалося дуже шумно і пильно. Демонтаж цегляної стіни був дуже трудомістким і важким, тому що довелося переносити великі шматки бетону і биту цеглу на вулицю. Ще пощастило, що квартира знаходиться на першому поверсі. Після розчищення території приміщення ми взялися за проводку сантехнічних труб і електрики. Цей шматок роботи теж доставив чимало труднощів і турбот, труби ховали, природно, в стіни. Також, обов’язковою умовою в ремонті ванни була тепла підлога. На цьому етапі робота у нас зупинилася на 1 місяць з сімейних і матеріальних причин. Після цього, страшно не хотілося продовжувати цю витівку. Але нікуди не дітися і ми зайнялися гіпсокартонними роботами, шпаклівкою стін і стелі. З вибором керамічної плитки визначалися дуже довго. Кожен похід в будівельний супермаркет закінчувався цілковитою розгубленістю в кольорах, розмірах і дизайні. Хотілося щось особливе, в теж час, спокійне і не таке, як у всіх. На запропонованих ескізах в магазині ми побачили саме той варіант кладки плитки, яку хотіли.

На стіни і підлогу вибрали однакового виду з декоративними блискучими вставками і фризами.

Після закінчення плиткових робіт, ванна стала потроху перетворюватися. Всю сантехніку вибирали тільки в білому кольорі, а ванны чугунные  це ідеальний варінт. Це і красиво, і завжди модно.

Душова кабінка поставлена ​​була особисто для чоловіка так, як жінки- любителі поніжитися у ванні з пишною пінкою.

Умивальник, велика тумбочка під ним і зручне дзеркало було в одному комплекті, і ми вирішили їх не розлучати. Привезли і встановили всі відразу при вході.

У досить великому дзеркалі відбивається протилежна сторона ванни, стеля, і це ще більше розширює простір.

Пральна машинка теж дуже зручно розташувалася на своєму місці.

#чогунна ванна

Попередній запис

Наступний запис