VM

Будівництво і ремонт

Натяжні стелі, або як зберегти нерви під час ремонту

09.02.2018 Елена Пивоварова немає коментарів

Багато хто з нас знає не з чуток скільки клопоту та незручностей завдає ремонт. Можна перерахувати велику кількість мінусів, які завжди супроводжують ремонтні роботи, але зате є один великий плюс, який всі труднощі зводить на нуль — це кінцевий результат, коли радує око красива оновлена квартира.

З усіх ремонтних робіт найскладнішою є робота зі стелею, особливо якщо поверхня не дуже рівна і наче павутинкою, всіяна дрібними тріщинами. То як же забезпечити їй гідний вигляд, витративши при цьому мінімум зусиль і коштів? Використати натяжні стелі — таку однозначну відповідь на це запитання вам дадуть майстри з ремонту та оздоблення львівської компанії «Факторіал».

Натяжна стеля являє собою полотно з плівки ПВХ або тканини, яке натягують трохи нижче стельового рівня. Завдяки цій технології, створюється відчуття абсолютно гладкої і рівної стелі.

Переваги натяжних стель
:

  • надійність і довговічність;
  • простота в монтажі, відсутність пилу;
  • легкість в догляді та підтримці чистоти;
  • стійкість до вигоряння.

1471871994_natyazhn-stel
На відміну від класичних стель, підвісних з гіпсокартону або просто поштукарених, на поверхні натяжних стель в процесі експлуатації не утворюються нашарування або тріщини. Термін експлуатації не обмежений, а монтаж складає від сили п’ять годин. Полотно стелі не виділяє токсичних речовин, не горить і здатне витримати до ста кілограм на один квадратний метр. Останній момент вам стане в нагоді в тому випадку, якщо вас зверху затоплять сусіди: навіть якщо на натяжну стелю обрушиться потік з води, потрібно буде просто дочекатися усунення аварії, викликати майстрів, які акуратно приберуть воду і повернуть вашій стелі її колишні форми і вид.

Найчастіше, такі стелі монтують після того, як ремонт закінчився.

Встановлюють натяжні стелі у Львові два або три майстри. Ще одна незаперечна перевага даних стель яку ви відчуєте в ході її монтажу: після її установки не залишається ніякого сміття, і немає необхідності звільняти квартиру від меблів, а для безпеки досить їх покрити будь-якою тканиною.

Натяжні стелі також можна використовувати при будівництві басейну або у ванній вашого будинку, оскільки на них не утворюється конденсат. За натяжними стелями легко можна приховати електропроводку, комунікаційні, охоронні та кліматичні системи.

Такі стелі — це знахідка для сучасного дизайнера, оскільки можна створити безліч ефектних варіантів. Це може бути багаторівнева стеля, з вишуканим візерунком, або фотокартиною,  така стеля може візуально розділити приміщення на кілька зон. Глянцеве покриття зручне ще й тим, що воно розширює простір, і збільшує висоту. Якщо ви бажаєте надати своєму інтер’єру особливу ексклюзивність, то можна вибрати кольорову стелю.

#натяжні стелі#натяжні стелі у Львові#ремонт

Попередній запис

Наступний запис