VM

Будівництво і ремонт

Натяжні стелі плюси і мінуси

15.06.2015 admin немає коментарів

Стелі в інтер’єрі будь-якої квартири або приватного будинку відіграють велику роль. Непоказна стеля з потьоками і плямами здатна зіпсувати враження від будь-якого, навіть самого сучасного дизайну.

А ось рівна, приваблива і бездоганна поверхня стелі додасть вашому інтер’єру додатковий шик і підкреслить красу та індивідуальність приміщення. Зараз особливе місце стали займати натяжные потолки Харькова цена виготовлення з полімерної тканини або полівінілхлоридної (ПВХ) плівки.

Натяжні стелі можуть бути не тільки плоскими, а й найрізноманітнішої форми — арочні, дугоподібні, конусні, дворівневі, хвилеподібні, багаторівневі з ярусами різної геометричної форми і величини і навіть у формі дюн. Варіантів безліч, вибір залежить тільки від вашого бажання і дизайну інтер’єру.

Зовнішній вигляд натяжних стель так само різноманітний, як і форма. Від звичайної білої плівки до мармуру і модного кольору металік, натяжні стелі можуть мати глянець, лаковий і матовий вид.

Вибір зовнішнього вигляду натяжної стелі не складе великих труднощів, все залежить від вашого смаку і фантазії. Родина натяжних стель Франція, тому їх ще називають французькими натяжними стелями.

Перш ніж розглядати плюси і мінуси натяжних стель, хочеться трохи розповісти про те, що з себе представляють натяжні стелі. Матеріал з якого виготовляються натяжні стелі — вінілова плівка, яка натягується на спеціальний каркас.

Ця плівка екологічна, легка і термін служби плівки досить великий. За рахунок міцності і гнучкості вінілової плівки, натяжна стеля може приймати будь-яку форму, їй не страшна ніяка дизайнерська вигадка.

За допомогою натяжних стель можна візуально змінити простір приміщення — підняти або опустити стелі, розсунути стіни або збільшити освітленість і колірний фон інтер’єру.

Тепер більш докладно про плюси натяжних стель:

1) Натяжні стелі можна підібрати під будь-який інтер’єр, вони відмінно виконують свою декоративну роль.

2) При забрудненні натяжні стелі легко миються за допомогою м’якої тканини (губки) і мильного розчину.

3) Вінілова плівка витримує до ста літрів води, потоп від сусідів зверху вам не страшний.

4) Натяжні стелі створять у вашій квартирі ідеально гладку й рівну поверхню стель.

5) Натяжні стелі мають високу пожежобезпечність та екологічну безпеку. Не горять, не мають запаху, не виділяють токсичних речовин, антиалергенних.

6) Натяжна стеля можна використовувати у ванних кімнатах, кухні і навіть у басейнах, тому він не пріє і не гниє.

7) Повітря, яке знаходиться між стелею і плівкою створює теплоізоляційний шар.

8) За допомогою натяжної стелі можна приховати електропроводи, газові та водопровідні труби.

9) Натяжні стелі після демонтажу можна заново встановити. Плівка при цьому не постраждає і вигляд у натяжної стелі не зміниться.

Недоліки натяжних стель:

Основним недоліком натяжних стель є вартість полотна і його установка. Хоча довгий термін його служби і всі плюси натяжної стелі цю ціну окуплять дуже швидко.

Можна чимало зекономити, якщо зробити монтаж натяжної стелі своїми руками. Недоліком натяжних стель є його «боязнь» гострих предметів, які можуть пошкодити полотно.

Мити натяжну стелю треба тільки м’якими ганчірками, а не щітками. Так, що якщо ви не збираєтеся в квартирі махати шпагами, натяжна стеля простоїть у вас не один десяток років.

Людині який не був присутній на демонстрації міцності натяжної стелі, може здатися сумнівною його надійність (товщина плівки складає — 0,18 мм). Спробуйте розірвати його і ваші сумніви зникнуть.

У великій кімнаті, якщо придивитися, то можна помітити поздовжні шви, які утворюються при склейці натяжних полотен між собою. Але в цьому випадку можна встановити безшовну натяжну стеля з поліестерової тканини.

Ширина безшовної стелі перевищує п’ять метрів, що дозволяє встановлювати стелю без жодного шва навіть у дуже великих приміщеннях. Ну і при протязі, якщо відкрито вікно і вхідні двері, на натяжній стелі може з’явитися ефект підведення стелі.

При використанні натяжних стель в дизайні кімнати немає великих обмежень у виборі освітлювальних приладів. Можна використовувати вбудовані світильники або звичайні люстри. Вбудовані світильники кріплять до основної стелі, а не до натяжної. У плівці треба просто вирізати відповідні отвори.

Потужність ламп розжарювання не повинна перевищувати 60 ват, галогенові лампочки — 35 ват. При необхідності установки ламп більшої потужності, треба встановлювати додаткову ізоляцію між лампочкою і плівкою.

Натяжна стеля, яку вибрати?

При бажанні візуально збільшити простір кімнати, використовуйте глянцеві натяжні стелі. Якщо глянцеві стелі вам не подобаються, спробуйте натяжные потолки Харькова цена на матові (колір матової натяжної стелі не змінюється).

Є натяжна стеля з вигляду нагадує тканину, такий ефект тканинного натяжної стелі досягається нанесенням мікрорельєфу на плівку. Сучасний діловий стиль додасть металевий блиск натяжної стелі. Ефект природного сонячного світла створить напівпрозора плівка.

Освітлення, встановлене над плівкою, рівномірно розподілятиметься по всій площі напівпрозорої натяжної стелі. Натяжні стелі будуть радувати вас довгі роки, ви забудете про щорічний ремонті стель.

#арочні#багаторівневі#бездоганна#дворівневі#дугоподібні#конусні#натяжна стеля#плівки#приваблива#рівна#хвилеподібні

Попередній запис

Наступний запис