VM

Будівництво і ремонт

Послуги дизайн студії

Навіщо замовляти послуги дизайн студії

21.11.2017 Александр Лефтер немає коментарів

Домашній затишок, тепло рідного дому, зручність і комфорт — це не просто характеристики житла, це необхідність, якої потребує людина упродовж багатьох тисячолітть.

Хоча все плине, як і час, міняються технології, матеріали, стилі, незмінним залишається одне — місце для проживання повинно повністю відповідати потребам і вподобанням людини. Тому його облаштуванню приділяють достатньо уваги і зусиль, залучаючи до цього професіональних дизайнерів, наприклад, з бюро Наталії Полякової. Ви також можете до неї звернутись, побачити її роботи можна на сайті https://polyakova.biz/ua/.

Доволі часто виникає запитання: «А чи варто витрачати свої кошти на послуги дизайнера, адже краще за нас самих, ніхто не знає чого ми хочемо?». Відповідь однозначна — потрібно. Ми знаємо, що хотіли би побачити в просторі, що нас оточує щоденно, але мало хто може візуалізувати свої мрії і сказати конкретно: «Це вікно потрібно розширити, цю стіну ми пофарбуємо в блакитний, а другу в зеленій, картину потрібно таку… меблі… ».

Відмінний дизайн інтер'єру

Дизайнер — саме та людина, яка виступає посередником між вашими мріями і реальним проведенням робіт. Досвідчений архітектор-дизайнер не тільки володіє грунтовними знаннями в стилях і напрямках, які застосовують для оформлення інтерєру, тут не обійтися без досконалої обізнанності на сучасному ринку нових матеріалів і технологій.

Досить важливим нюансом є те, що тільки компетента людина може вирішити питання перебудови, з яким доволі часто стикаються при сучасних ремонтах. Тут потрібно не тільки добре розбиратись в технічній стороні будівництва, а й в законодавчій базі.

Ще одним аспектом роботи дизайнера є чіткий розрахунок у всьому, що стосується об’ємів робіт і матеріалів. Дизайн-проект — це не просто малюнок, чи навіть 3D візуалізація, це кропітка робота, де враховується все до найменшої дрібнички: кількість і види матеріалу, комплектуючі, елементи кріплення, технології проведення робіт, послідовність і графік їх виконання.

Дизайн інтер'єру квартири

Завдяки таким розрахункам, ви отримуєте очевидні переваги:

  • чітко знаєте бюджет вашого ремонту, мало того, дизайнер допоможе підібрати оптимальні варіанти, які впишуться в заплановані видатки;
  • ви не будете переплачувати за зайві матеріали і роботи (все прораховано);
  • чітка послідовність робіт в значній мірі економить не тільки час, а й кошти (оплата роботи майстрів, узгодженість дій);
  • бездоганний кінцевий результат.

Таким чином, звернувшись до професійного дизайнера, ви суттєво економите свій час та кошти, і отримаєте таке житло, про яке могли, ще вчора, тільки мріяти.

Попередній запис

Наступний запис