VM

Будівництво і ремонт

Перила: скло vs дерево vs метал

09.06.2017 Ирина Запорожец немає коментарів

phoca_thumb_m_DSCN2903Сучасні перила – це невід’ємна та естетично приваблива складова надійних сходів. Саме від правильного виборузалежить не тільки візуальна завершеність сходової конструкції, але й довговічність та безпечність кріпильних елементів.

Одними з найпопулярніших та універсальних «прикрас» для сходів є перила з нержавіючої сталі. Вони відповідають всім вимогам безпечності та гармонійно поєднуються, як з деревом чи каменем, так і склом. Окрім універсальності та можливості втілити у життя будь-який творчий задум, такі перила є стійкими до будь-яких атмосферних проявів. Додатковою перевагою нержавійки є стійкість до проявів іржі та корозії, а також простота у догляді.

В залежності від дизайнерського спрямування сходів варто обирати «свої» перила. Одними з найпопулярніших варіантів для створення надійної конструкції є класика, котра є оптимальним рішенням для створення функціонального інтер’єру в оселі або в офісі, мають посилений рівень безпечності та відмінно поєднуються з будь-якими декорованим елементами.

Ажурні перила є ідеальним вибором для оформлення класичного та вишуканого інтер’єру. Завдяки вдалому поєднанню кольорів та плавних ліній вони не тільки підкреслюють гарний смак господаря, але й створюють особливу атмосферу. Окрім красивого оформлення будинку, такі перила підійдуть для оздоблення терас чи балконів, а також готелів чи ресторанів.

phoca_thumb_m_DSCN2914Для шанувальників практичної сучасності пропонується модне поєднання нержавіючої сталі та скла. Особливістю таких сходів є не тільки модний дизайн, але й висока міцність та термостійкість скла. Під час виробництва сходової огорожі обирають спеціальне «загартоване» скло, яке відповідає всім вимогам безпеки та зручності у використанні. Додатковою перевагою скла та нержавійки є простота у догляді. Для того, щоб перила зберігали свою естетичну привабливість достатньо лише протерти їх ганчіркою з спеціальним розчином. Як, складова інтер’єрної композиції, скляна сходова огорожа відмінно доповнить, як інтер’єр квартири чи офісу, так і салону краси у стилі “хай-тек” та відмінно дивляться з будь-якими сходами.

Перила з нержавійки та дерева відносяться до найбільш безпечних. Крім створення особливого затишку в приміщенні, вони захищають від втрати рівноваги та попереджають падіння. Саме тому дерево не рідко обирають для будинків з дітьми. Дерев’яні перила відмінно поєднуються з будь-якими сходами, а монтажні роботи не займають багато часу.

#Ажурні перила

Попередній запис

Наступний запис