VM

Будівництво і ремонт

Популярні види жалюзі

15.05.2015 admin немає коментарів

При декоруванні інтер’єру, є одна невелика, але дуже важлива частина — жалюзі; розглянемо більш докладно потенційний вибір. У той час як деякі домовласники обирають штори, для драпірування вікон, більшість споживачів вже встигли оцінити всі переваги сучасних жалюзі, які з кожним роком стають більш популярні.

Вони можуть використовуватися в дизайні, разом з віконними фіранками або самостійно, на ваш смак. Залежно від стилістики приміщення, жалюзі можуть додати елегантність і вишуканість; або просто допоможуть створити розслаблену атмосферу. Існують жалюзі різних конструкцій, стилів і кольору. Розглянемо кілька популярних типів жалюзі.

Популярні види жалюзі
Найбільш затребувані продукти — горизонтальні міні-жалюзі (16, 25, 50 мм), римські (рулонні) штори і жалюзі вертикальні.
Горизонтальні жалюзі складаються з довгих горизонтальних планок-рейок для блокування світла та конфіденційності, їх виробляють з різних матеріалів, найбільш практичним є алюміній, іноді застосовують пластик (вініл або полівінілхлорид), однак вони мають багато недоліків. Найвишуканішими по праву вважаються жалюзі з натурального дерева, дані вироби є не тільки найгарніші, але і найдорожчими. Маючи невеликі планки, вони легко допоможуть налаштує необхідний вам рівень світло і тіні. Широкий вибір кольорів і відтінків дозволяє вписати їх в інтер’єр дитячої кімнати, кухні, спальні та ванної кімнати. Міні-жалюзі з шириною ламелі 16 мм  добре доповнять вікна невеликого розміру, додаючи виразності й привабливості. Управління відбувається невеликим шнуром, для  підйому і спуску ламелей і тростину для повороту планок навколо своєї осі — до необхідного вам рівня освітлення.

Якщо ви шукаєте стильне рішення для великих вікон, невеликої ніші або зонування приміщення, то вертикальні жалюзі саме для вас. Спочатку вертикальні жалюзі стали стандартом для офісу та бізнес приміщень, проте з часом акценти змістилися і їх почали використовувати в домашній обстановці. Доступні різні види тканин, деякі більш щільні (жакардові), інші навпаки напівпрозорі та однотонні, що дозволяє світлу вільно протікати скрізь нього, а також допомагає зменшити рівень шуму із зовні.

vert-tkanevi

Римські і рулонні штори — це цілісне полотно тканини, головна відмінність між якими, це спосіб збирання: римська збірка формує рівномірні складки, а рулонної штори — тканина накручується на вал у невеликий рулон. Дані системи виглядають більш сучасно і додають «нотку» розкоші і елітності — якісної переваги ваших вікон.

Тканина, як основа всього виробу, повинна бути вищої якості і залишатися функціональної — не тільки бути частиною інтер’єру, але і зберегти гарній вигляд на весь час експлуатації. Великий вибір керуючих конструкцій, текстур, кольорів або малюнка — все доповнить стиль вашої кімнати.

Також затребувані не тільки ткані матеріали, а й вироби з натурального бамбука для поціновувачів еко-дизайну. Вони несуть екологічно орієнтовану естетику і природну красу природи.
Жалюзі, це чудова доповнення вікнам, через які ви дивитеся на світ.

#балкон#вікно#жалюзі#тканина

Попередній запис

Наступний запис