VM

Будівництво і ремонт

Сама собі дизайнер

29.07.2015 admin немає коментарів

Зовсім недавно, ми з чоловіком переїхали в нашу нову квартиру. Все, що там знаходилося, було вже старим і пошарпаним, тому ми з радістю взялися за ремонт. Ремонт звичайно справа нелегка, недарма кажуть, що якщо хочеш перевірити наскільки ви міцна сім’я — затейте ремонт, ми ризикнули і не пошкодували.

Для початку винесли всю старі меблі, здерли шпалери, плінтуси, лінолеум і змили побілку. Відразу ж вирішили робити натяжні стелі, для чого запросили відповідних фахівців, вибрали колір стелі, текстуру і місцерозташування точкових світильників та придбали собі продажа контейнеров. На всю цю роботу у майстрів пішло трохи більше половини дня, і вуаля.

Наступним етапом був похід в магазин за шпалерами. Так як ми з чоловіком любителі всього східного, наш вибір припав на шпалери зеленого кольору з вибитим зображенням чайника і бамбукової циновки по краях. Текстура шпалер була настільки чудовою, приємною для ока і рук, що ми відразу купили требующееся нам кількість шпалер і поскакали додому робити ремонт.

 Ах так, звичайно ж, ще ми взяли, клей, стельові плінтуса, кисті і все що потрібно для ремонту.

Паралельно в голові моїй зародилася ідея зробити для кухні що щось своїми руками, а так як я періодично займаюся вишиванням, виробами та іншими приємними речами, то по дорозі додому я заглянула в магазинчик рукоділля і вибрала собі годинничок на кухню. Але не просто годинники, а ті які потрібно розфарбувати за номерами фарбами. Поки родичі клеїли на кухні шпалери, поминаючи, швидше за все мене добрим словом, я займалася своєю улюбленою справою — творчістю.

Коли годинник був готовий, зупинитися я не змогла і облагородила декупажем підставку під ножі і три старі дошки, все в єдиному ансамблі.

Далі — більше. Під руки мені попалися келихи з під шампанського, які я розмалювала спеціальними фарбами.

Коли шпалери були наклеєні, ми з чоловіком звернулися в магазин меблів з наміром замовити собі кухонний гарнітур. З наявного у них асортименту нам нічого не сподобалося і тому нам його зробили на замовлення, колір природно ми вибрали зелений.

Коли все було готове, і нам встановили кухонний гарнітур, нам залишилося розставити свої улюблені речі по місцях. Мої новенькі годинки, піали з китайською символікою не така вже у нас і маленька кухня як здалося на перший погляд. А це корзинка, для хліба привезена з В’єтнаму.

Родичі подарували набір для кухні, чому такий, якщо ми любимо все східне, я не зрозуміла, але мені подобатися. Ось така світла і чарівна, на мій погляд, кухня у нас получілась.Так приємно на ній готувати, особливо коли вклав у неї частинку своєї душі.

#дизайнер#контейнери#справою#творчістю#улюбленою

Попередній запис

Наступний запис