VM

Будівництво і ремонт

Технологія підсвічування натяжної стелі

12.06.2015 admin немає коментарів

Звичайно і самі натяжні стелі з’явилися в будівельній моді не так давно. Але часом, багатьох замовників вже не влаштовує проста натяжна стеля, вони обирають Натяжные потолки Киев  тут є великий вибір, різних видів стелі.

Комусь вонна навіть здається нудною і одноманітною. А комусь приїдається вже через кілька днів. Що вдієш, так влаштовані люди — те що є, досить швидко набридає. Так як же зробити, щоб стеля, на яу були витрачені чималі кошти радував вас протягом довгого часу?

Для цього є невелика хитрість. Причому, відразу скажемо, що дану технологію ви можете використовувати і на готовий стелі, так як він досить легко демонтується і встановлюється на місце. Мова йде про підсвічування стелі.

Як правило, натяжна стеля монтується на невеликій відстані від основи. При цьому залишається місце для монтажу підсвічуйочого елемента. Це може бути що завгодно. Але варто пам’ятати, що краще використовувати безпечні елементи. І звичайно ті, що мають тривалі терміни роботи, що дозволяло б їх використовувати без заміни. Так як ця операція може бути досить проблематичною.

Переваг багато в обох типів підсвічування. Ми говоримо підсвічування, тому що в якості основного світла, ці елементи практично не застосовуються. Особливістю гнучкого неону є м’яке світло, а так само мале енергоспоживання. Фактично, технологія його виготовлення заснована на розсіюванні діодного світіння, тобто в його виробництві застосовуються світлодіоди. Але разом з ними використовується спеціальні розсіюють гнучкі трубки, які створюють ідеально рівне світіння, без видимих ​​точок, на відміну від світлодіодів. З недоліків, мабуть, у гнучкого неону це те, що стрічка дуже велика, хоча і має самоклейки основу і достатній запас гнучкості. Даний вид підсвічування ідеально підійде для карнизів. Його необов’язково ховати, бо стрічка виглядає досить акуратно.

Звичайно, у світлодіодного підсвічування теж чимало переваг. По перше гріється вона незначно, що дозволяє не побоюватися того, що вона пропалить стелю. Крім цього, нові LED- лампочки дозволяють домогтися над-яскравості, і відповідно, якою б щільності або кольору не було стельове полотно, можна не сумніватися в тому, що стеля буде підсвічуватися саме так, як потрібно. Фактично це ідеальний економний варіант підсвічування будь-якої зони не тільки стелі, але і взагалі всього приміщення. Крім того, світлодіоди дозволяють змінювати колір і тон, що є безперечним плюсом. Не варто закладати під стелю люмінесцентні лампи, а так само наповнені неоном газові трубки (неон). Це вкрай непрактично, дорого і створить додаткові складності при виході елементів з ладу.

Таким чином використовуючи підсвічування для стелі ви отримуєте оригінальну стелю, колір якого, ви можете змінити, надати романтичність вашому вечора, створити приємну домашню атмосферу, або ж просто влаштувати дискотеку завдяки мерехтливій стелі. Повірте, ваші друзі це оцінять по достоїнству!

#виготовлення#виробництві#дорого#мабуть#недоліків#непрактично#світлодіоди#технологія#трубки

Попередній запис

Наступний запис