VM

Будівництво і ремонт

Тонкощі створення дизайну інтер’єру: вплив відтінків на психічний стан людини

21.07.2015 admin немає коментарів

Проблема малогабаритності квартир залишається актуальною вже багато років поспіль, однак, поряд з нею стоїть інша — як зробити гарний ремонт, щоб ваше житло виглядало стильно і красиво. Дизайн інтер’єру — дуже важливий фактор, який впливає на життя кожного з нас, оскільки обстановка має на людину величезний вплив, і це доведено психологами всього світу. Кольори і відтінки значно змінюють характер приміщення, можуть візуально розширити або звузити простір, надати яскравості або строгості.

Кожен колір має свої особливості, і сприймається людиною по-різному. Ми здатні розрізняти близько мільйона відтінків, проте, деякі з них особливо сильно впливають на наше психічний стан. Наприклад, червоний колір в інтер’єрі повинен використовуватися в невеликих кількостях, оскільки він здатний викликати агресію і злість. Природні відтінки червоного в правильному поєднанні зі світлими тонами, асоціюються з пристрастю, любов’ю, додають енергії і підвищують тонус організму. Зелений відтінок добре використовувати в інтер’єрі спальні, оскільки він заспокоює, налаштовує на позитивний лад і трохи знижує апетит. Білий відтінок споконвіку асоціювався з чимось божественним, легким і світлим. Цей колір аж ніяк не нейтральний, як деякі вважають. Білий — відтінок спокою й умиротворення, простоти і елегантності. У кімнаті синього кольору добре приймати важливі рішення. Синій часто використовується в інтер’єрі робочих кабінетів і офісів керівників, оскільки в такій кімнаті вигідно вести ділові переговори. Фіолетовий колір — благородний і багатий. До того ж, він вважається творчим: різні дизайнерські студії та молоді колективи часто використовують фіолетовий відтінок в дизайні інтер’єру своїх офісів.
Щоб зробити дизайн квартири по-справжньому красивим, вам варто лише проявити трохи фантазії, а також ознайомитися з роботами відомих дизайнерських студій. Переглядаючи фотографії в Інтернеті, ви знайдете масу цікавих варіантів, які допоможуть вам визначитися, в якому стилі ви хочете бачити свою квартиру.
Перш, ніж замовляти дизайн квартиры в Києві, обов’язково зв’яжіться з контактною особою компанії і поставте йому всі ваші запитання. Обов’язково попросіть ознайомитися з прайсом на надані послуги, запитаєте, з якими виробниками меблів та будівельних матеріалів фірма вже встигла налагодити контакт, поговоріть з дизайнером, щоб він зміг реально оцінити можливості вашої житлоплощі.

Попередній запис

Наступний запис