VM

Будівництво і ремонт

Як красиво пофарбувати стіни.

17.10.2017 Ирина Запорожец немає коментарів

Якщо ви вирішили почати ремонт в квартирі, то, напевно, вже визначилися, які будуть стіни. Кілька порад розглянуті у цій статті допоможуть вам зрозуміти, як красиво пофарбувати стіни.
Поступово популярність шпалер стає все менше. Сьогодні власники осель при необхідності провести обробку стін набагато частіше починають звертатися до фарби. У тому випадку, якщо використовується якісний матеріал, покриття може прослужити достатньо довго, а сама поверхня на досить тривалий період часу зберігає свій естетичний вигляд. Крім того, користуватися з фарбою значно простіше, ніж з шпалерами. При цьому можна отримати прекрасно оформлені стіни.

Як підготувати стіни під фарбування

До початку проведення роботи потрібно виконати ретельну підготовку стін. Від того, наскільки якісно вона буде зроблена, залежить і остаточний зовнішній вигляд кімнати. В першу чергу необхідно позбавити стіни від старого покриття. Мінус фарбування в тому, що вона не здатна замаскувати навіть найменші дефекти на поверхні, тому слід провести ще і вирівнювання основи під фарбування. Для цього використовується гіпсова штукатурка, яка наноситься на стіну за допомогою шпателя. Щоб цей матеріал висох, часом доводиться чекати до 12 годин. Далі наноситься спеціальна затиральна сітка. Вона необхідна для того щоб усунути нерівності і шорсткості. Навіть ті, які не сильно помітні оку. Після цього залишається тільки змахнути зі стін пил звичайним віником. З проводами, розетками та вимикачами потрібно бути акуратніше.

Яку фарбу вибрати для стін

Вибір самих різних фарб, які можна було б використовувати для покриття стін, сьогодні просто величезний. Але найкраще для цієї процедури підходять ті, які виконані на акриловій і водоемульсійній основі. Також хорошим варіантом є застосування структурної фарби. Акрилова, наприклад, відрізняється стійкістю до вологи. Вона швидко висихає, але з часом починає темніти. І це потрібно враховувати. Зате поверхню, покриту нею можна піддавати вологому прибиранню. Водоемульсійну фарбу можна розбавляти водою. Вона не відшаровується, не здатна виділяти шкідливих випарів, характеризується відсутністю запаху. Плюсом матеріалу є ще й те, що його досить просто розкачати на поверхні за допомогою валика. Якщо ж хочеться отримати рельєфну поверхню, слід використовувати структурну фарбу. Також цей матеріал часом виступає основою під іншу обробку. Перед тим як використовувати цю фарбу, її необхідно добре перемішати.

#ремонт в квартирі

Попередній запис

Наступний запис