VM

Будівництво і ремонт

Які сходи обрати при проектуванні будинку

25.02.2016 admin немає коментарів

Сходи які найкраще, призначені для установки в приватному будинку, вважаються деревяні сходи, які мають масу позитивних властивостей, таких як:

  • екологічність;
  • довгий термін служби;
  • малу вагу, порівняно з металом, каменем і бетоном;
  • природність;
  • доступність;
  • можливість комбінування з найбільш затребуваними матеріалами.

Нерідко власники віддають перевагу металевим або кам’яними сходами. А для східців та перил вибирають скло, пластик або нержавіючу сталь.

Сказати однозначно, яка сходова конструкція для заміського будинку буде краще, неможливо. Тому кожен сам повинен вирішити, які саме сходи йому вибрати. Головне, дотримуватися основних принципів. А це — безпека, зручність і естетичний зовнішній вигляд!

Який матеріал краще вибрати для сходів з дерева?

Це, звичайно ж, тверді сорти деревини дуб, ясін і бук, а також потірбні професійні лакофарбові покриття, бездоганно виконана робота з проектування, виготовлення та монтажу. Не радимо економити і використовувати сосну, термін її служби не більше 5 років, далі матеріал почне показувати свої слабкі сторони і приходити в непридатність. У той час як, наприклад, дубові сходи — це на століття!

А ще зверніть увагу на сучасні тенденції і технології захисної і декоративної обробки деревини. У плані декорування сьогодні простір для фантазії теж великий, тому ви може вибрати велику різноманітність відтінків і ефектів, які зроблять ваші сходи родзинкою всього домашнього простору!

Попередній запис

Наступний запис