VM

Будівництво і ремонт

Затишний інтер’єр для маленької квартири

23.07.2015 admin немає коментарів

І так, почнемо з конструкції спальної кімнати, так як все-таки комфорт грає пріоритетну роль у створенні інтер’єру для свого вогнища современный дизайн квартир в Киеве. Я уявляю до вашої уваги спальну кімнату, оформлену в легенях пастельних тонах. Кімната досить-таки невеликого розміру, тому присутня як мінімум меблевого обладнання (ліжко, шафа, дві маленьких і одна об’ємна тумба). В залежності від ваших уподобань, можна прикрасити кімнату різними фотопортретами або картинами. Родзинку в інтер’єрі цієї кімнати додає разнотонность (наявність ніжно-бузкових і білих кольорів), а також форма стелі, яка робить інтер’єр більш витонченим.

спальня
Другою важливою кімнатою для кожної людини є зал (хол), який служить для відпочинку і спілкування з близькими людьми. Так як зал все-таки є кімнатою в більшості випадків для прийому гостей, ми намагалися будь-якими конструкторськими способами візуально збільшити його площу. Наприклад, замінивши двері аркою, зал злився з коридором, в якому розміщений величезний дзеркальна шафа. За допомогою саме дзеркального відображення, кімната здається більш об’ємною. Також натяжна стеля, в якому відбивається хол, сприяє просторості кімнати. За допомогою зелені (різних кольорів) ми надали кімнаті свіжості і різноманітності. На рахунок актуальності килимів в наш час можна сказати, що вона помітно падає, але саме він (особливо його інтерпретація) додає  відчуття дому і затишку. Не дивлячись на те, що кімната облаштована в сучасному стилі, килим є саме тією родзинкою, яка робить кімнату (у тому числі весь будинок) більш рідним і теплим.

хол
Природно кухня, яка особливо важлива для жінок, вимагає величезної уваги під час ремонту. Наприклад, я категорично була проти шпалер та ламінату на кухні, так як вони ускладнюють прибирання і вимагає особливого догляду. Ми вибрали для кухні саме плитку, розмістивши її як на стінках (біля місця готування), так і на підлозі. Так як кімната дуже маленька, ми обійшлися невеликим столом і 4-ма стільцями. Для більш веселого час готування і прийомів їжі, в кухонних меблів ми розмістили маленький телевізор.
кухня

       Ванна кімната буде останньою, про яку я вам розповім. Зараз дуже актуальними є джакузі. Якщо кімната така ж маленька, як на фото, раджу вам купувати ванну на кут, що допоможе зберегти невелику частину кімнати.

ванна

На цьому я закінчую свою статтю і хочу побажати вам творчих ідей, які наситять ваш інтер’єр різними фарбами.

#ванна#зал#хол

Попередній запис

Наступний запис