VM

Будівництво і ремонт

Затишня спальня дизайн та інтер`єр

01.07.2015 admin немає коментарів

У кожної людини своє розуміння будинку, але, погодьтеся, в будь-якому будинку саме затишне місце — це спальня. Я довго думав, в якому ключі виконати кімнату для сну … Ідей було багато, але всі вони впиралися в обмеженість коштів і прив’язку до геометрії кімнати, тим самим я вибирав меблі на http://nova.ua/uk/shop  і вклався в невеликий бюджет який я виділив на спальню. Тим не менш, хотілося влаштувати спальню затишною і спокійною, але з деякою претензією на стильність.

Вийшло так, що будівельники не змогли витримати правильну прямокутну форму цієї кімнати, і влаштували одну зі стін уступом, тому необхідно було продумати, які меблі де і як розставити, при цьому, не втративши місце і надмірно не загромоздив весь простір.

Спальня — не музей і не фотогалерея, у зв’язку з цим було вирішено прикрасити стіни по мінімуму, щоб не робити поширених помилок з купою різнопланових пилозбірників і отворів в свежевиравненних стінах. А для того, щоб стіни не були смутними, я вирішив, що в кольоровій гамі повинні бути присутні кілька теплих фарб, а для того щоб приховати деякі нерівності — структурні шпалери під фарбування. Приємним для очей кольором мені здався насичений вершковий, з деяким відтінком ванільного.

Для зорової просторості у приміщення була додана натяжна глянцева стеля світло-бежевого кольору і рельєфний ламінат під колір вибіленого дуба.

Як я згадував раніше, з каскадом стіни я вирішив боротися своєрідним способом — я збільшив кут, але влаштував в цій конструкції нішу, в якій найближчим часом збираюся встановити скляні полички, а в утворену частину встановив низький, але довгий комод кольору венге.

Все життя я мріяв про широке ліжко, і тому в новій спальні був встановлений «аеродром» розміром 180 на 200 см, а по краях притулилися дві однакові приліжкові тумбочки. Всі меблі була виконана в тому ж кольорі венге, і до цього додався декоративний екран на проріз радіатора опалення.

Вийшло кімнатка акуратною, але занадто офіційний, як ніби готельний номер для молодят, чогось не вистачало, якийсь затишності чи що. Це питання я вирішив за допомогою штор — це взагалі окрема історія, але про це потім, — вирішив використовувати в тій же кольоровій палітрі, що і стіни, тому довелося звертатися до знайомої швачки … Але те, що вийшло, варто було кількох ночей сну без штор .

Залишається тільки трохи обжити вийшло диво — додалися покривало на ліжко і маленькі декоративні подушки із залишків тканини для штор, покласти поруч з ліжком килимки з довгим ворсом, на комод і тумбочки коробки для дрібниць, невеликі статуетки, привезені з подорожей по різних країнах і підсвітити кімнату світильниками.

Над зоною  комода з’явилися цікавы стельовы світильники, а загальне освітлення я поставив через диммер для регулювання рівня світла, і залишилося доповнити невеликими настільними лампами на тумбочки — от тільки нічого підходящого ще не надивилися.

У кімнаті нічого зайвого і в той же час дуже спокійне місце для сну. Перший час я навіть проспав пару раз роботу — не хотілося вилазити.

#венге#дрібниць#мінімум#невеликі статуетки#привезені#смутними

Попередній запис

Наступний запис