VM

Будівництво і ремонт

Cпецифіка вибору умивальника

29.02.2016 admin немає коментарів

Для того, що б визначитися з вибором і в подальшому не пошкодувати про прийняте рішення, необхідно ретельно ознайомитися з критеріями вибору подібного пристрою. Головне пам’ятати, що умивальник завжди буде контактувати з водою, а це говорить про те, що підвищена вологість може вплинути на його характеристики і зовнішній вигляд.

Сам по собі штучний камінь прекрасно справляється з можливими неприємностями подібного роду, і, завдяки цьому, набирає все більшої і більшої популярності серед споживачів.

Відмінні риси продукції:

  • Привабливий зовнішній вигляд. Дуже нагадують продукцію з мармуру, і неозброєним поглядом відміну знайти складно.
  • Відмінна міцність, якої характеризується штучний камінь, а так само його довговічність і стійкість до різних пошкоджень говорять про простоту в експлуатації і легкості у догляді.
  • Відповідають гігієнічним нормам.
  • Штучний камінь — екологічно чистий матеріал, приємний на дотик.
  • Прекрасно гармонує з будь-яким інтер’єром, виготовляється в різних колірних гамах.
  • Даний матеріал дозволяє грати з розмірами і формами.

Вибір оптимального розміру і форми

Віддавши перевагу умивальника зі штучного каменю, необхідно правильно визначитися з його параметрами. Замовити можна круглий, овальний, квадратний, прямокутний або навіть у формі балії. Все залежить від того, чи буде та чи інша форма гармоніювати з дизайном вашої ванни.

Установка умивальника проводиться різними способами, які залежать від того, хоче клієнт мати окремо стоїть конструкцію, або вважає за краще умивальник вбудований в стільницю. Останній варіант хороший тим, що створює враження збільшеного простору у ванній кімнаті. Так само стільниця допомагає «заховати» труби і зробити зовнішній вигляд приміщення більш акуратним. Окремо стоять конструкції підійдуть для класичних приміщень, в яких немає сенсу економити на комфорті.

Це важливо!

Перед остаточним рішенням визначитеся яку форму умивальника ви бажаєте замовити. Так само виберіть колір і фактуру.

Зупиніть свій вибір на певній компанії такій як «СанТехСвіт», дивіться умивальники за посиланням http://santehsvit.com/category/umyvalnik/ ,а також  звертаючи основну увагу на досвід роботи на ринку і репутацію компанії.

Узгодьте свої плани з майстром, обговоріть з ним своє рішення.

Попросіть гарантію компанії на якість проведених робіт та використовуваний матеріал.

Ще раз уточніть рекомендації майстра, які вам будуть потрібні в догляді за умивальником, виготовленим зі штучного каменю.

Попередній запис

Наступний запис