VM

Будівництво і ремонт

Особливості відеоспостереження в багатоквартирних будинках

21.06.2015 admin немає коментарів

Одним із способів захистити власний будинок і цінне майно є установка спеціальних охоронних систем. Охоронне обладнання — одне з найнадійніших рішень, оскільки воно забезпечує непреривну відеофіксацію всього, що відбувається і інформує про це власників об’єкту.

Системи відеоспостереження часто використовують у житлових приміщеннях: квартирах, будинках, заміських комплексах, на дачах і так далі. А також камери стеження можна побачити в офісних будівлях, на підприємствах і складах.

Якщо ж говорити про багатоквартирні будинки, то існує достатня кількість переваг, чому необхідно встановлювати охоронне відеоспостереження, а також сигналізації і тривожні кнопки на таких об’єктах. Деякі з цих переваг ми і розглянемо.

Навіщо необхідно встановлювати відеокамери в багатоквартирних будинках і на прилеглих паркінгах?

Завдання 1. Оперативне сповіщення про інциденти та загрози. Найчастіше правоохоронним органам доводиться вести розслідування, які пов’язані з проникненням в квартири та крадіжками майна, шукати докази і зловмисників. З відеокамерами даний процес можна спростити, надавши записи з архіву системи у випадку виникнення такої ситуації. Коли щось загрожує матеріальним цінностям, людським життям, а також муніципальному майну, камери завжди стануть в нагоді. Камери стеження являються незамінними помічниками для правоохоронних органів і служб швидкого реагування.

Завдання 2. Візуальний контроль під’їздів, паркінгів та території біля будинку. Найчастіше біля багатоповерхових нових будівель передбачена гарна система освітлення будівель і території. Але з появою відеокамер можна навіть у темний час доби прекрасно спостерігати за певною територією. Така система дозволить дистанційно висвітлити необхідну ділянку, якщо, наприклад, у зоні з’явилися підозрілі особи. А додаткові охоронні датчики допоможуть визначити рух і шум.

Завдання 3. Віддалений контроль і спостереження за певною територією. За допомогою сучасних пристроїв спостереження і контролю можна дистанційно стежити за подіями в зоні, на яку спрямована камера.

Завдання 4. Постійний контроль потоку людей. Так мешканці будинків зможуть не тільки визначати непрошених гостей, але і фіксувати всі їхні дії.

Варто відзначити, що якщо використовувати для захисту багатоквартирних будинків сучасне ip відеоспостереження, то тоді у кожного мешканця будинку з’явиться можливість віддалено переглядати відео з камер через інтернет у режимі реального часу.

#відео#відеоспостереження#спостереження

Попередній запис

Наступний запис