VM

Будівництво і ремонт

Дуплекс — кращий варіант для великої дружної родини!

30.07.2015 admin немає коментарів

Дуплекс — кращий варіант для великої дружної родини!

Жити разом з батьками — не краще пропозицію для дорослих дітей. Але жити поруч з батьками — прекрасна можливість зберегти дружні відносини, проводити разом більше часу, а не витрачати його на поїздки між містами, відзначати сімейні свята і важливі дати, завжди бути поруч у важкий момент і ще багато інших плюсів, які зможе оцінити тільки власник дуплексу — тобто, будинку, розрахованого на дві сім’ї.

Звичайно, подібну конструкцію можна використовувати не тільки для того, щоб жити поруч зі старшим поколінням — вашими сусідами можуть бути як родичі, так і близькі друзі. Головне, що подібне архітектурне рішення дозволяє насолоджуватися достатньою автономністю і, при цьому, ще й відчутно заощадити гроші на будівництві будинку.

Досить часто доводиться розміщувати такі будівлі на невеликих ділянках, де досить складно побудувати зручний і комфортабельний будинок і, при цьому, отримати чудовий ландшафтный дизайн, який буде ідеально поєднуватися з зовнішнім виглядом будівлі. Найскладніше — побудувати будинок правильно щодо в’їзду на ділянку і сторін світу. Найзручніше, коли будівлі частково або повністю виходять на в’їзд, дозволяючи постійно контролювати ситуацію і спостерігати за тим, хто ж завітав до вас у гості.

Особливості проектів будинків на дві сім’ї

У фільмі з аналогічною назвою — «Дуплекс» молода сім’я і представник старшого покоління були змушені мучитися таким сусідством — і «насолоджуватися» загальними кімнатами. На відміну від подібного, далеко не самого зручного архітектурного рішення, у вас є можливість зробити дуплекс максимально комфортним для обох сімей, які в ньому проживають.

Для цього потрібно:

1. Визначитися з бажаної «автономністю»,
2. Вирішити, яка планування і яке внутрішнє оздоблення будинку для вас підходить.

У першому випадку доступно кілька варіантів. У дуплексі спільним для двох половин будинку завжди буде фундамент і одна суміжна стіна. При цьому, будівля має, як мінімум, два окремих виходи. Також половини можуть повідомлятися між собою, або ні.

Які приміщення найкраще зробити загальними? Залежно від функціональності будинку, оптимально для цього підходить загальний гараж або лазня, сауна. Загальною так само може бути комора кімната або вітальня, де дві родини збираються на відпочинок.

Ні в якому разі не варто вибирати для загального користування санітарний вузол, ванну кімнату або кухню. Це ті кімнати, якими кожна людина користується постійно, по кілька разів на день. Приготування їжі — процес дуже індивідуальний і приємний тільки в тому випадку, якщо при цьому ніхто не вносить свої корективи «зі сторони», та й не заважає насолоджуватися плодами своєї праці. Що й казати про користуванні ванною, що вимагає максимального усамітнення і комфорту.

Незважаючи на те, що зовні будинок буде виглядати однаково в обох половинах, внутрішня обробка його може бути дуже різною. При бажанні, ви вибираєте або дзеркальну планування, або володієте кімнати будь-яким, найбільш зручним і комфортним для вас способом. Наявність суміжної стіни змушує лише додатково «постачити» її шаром звукоізоляційного матеріалу, щоб не заважати один одному. В іншому — ви вільні робити все, що побажаєте. Архітектори впевнені: ви можете отримати в експлуатацію навіть окремі мансарди і підвали, оформлені згідно вашому смаку, якщо є така необхідність. Дуплекс — унікальна можливість «розміститися» на маленькій ділянці з комфортом, жити поруч з близькими і дорогими вам людьми, при цьому, заощадивши на будівництві!

Попередній запис

Наступний запис