VM

Будівництво і ремонт

Канадські будинки в Україні

25.06.2015 admin немає коментарів

Житлове питання в нашій країні завжди стояло дуже гостро, а в останній час, коли ціни на будинки і квартири стали просто нереально високими, це питання стало актуальним як ніколи. Нерідко молоді сім’ї змушені жити з батьками, бабусями чи іншими родичами, або ж знімати квартиру, витрачаючи чималі гроші на те, що ніколи не стане власним будинком. Потім у сім’ї з’являються діти, які, в свою чергу, теж не мають власного житла, і ситуація повторюється знову і знову. Здавалося б, виходить замкнуте коло … Але вихід є! Каркасні будинки за канадською технологією стають все більш популярними і цьому є безліч причин. По-перше, технологія будівництва канадського будинку досить проста і зручна — такий будинок можна побудувати на будь-якому ґрунті, а порівняно невелика вага готової конструкції дозволяє заощадити і не витрачатися на масивний фундамент. По-друге, каркасні будинки під ключ можна звести в найкоротші терміни. Так, наприклад, бригада кваліфікованих будівельників компанії КарпатиБудКаркас зроблять роботу за кілька місяців залежно від квадратури будинку. По-третє, будівництво канадських будинків дозволяє втілити в життя будь конструкторські та дизайнерські рішення, такі будинки пожаростійкі і економічні, тому що використання спеціальних панелей робить каркасно панельний будинок приблизно в 5 разів тепліше, ніж цегляний. І, напевно, найголовніше перевага каркасного будинку за канадською технологією — це ціна. Будинки, побудовані таким чином, набагато дешевше аналогічних за площею цегляних.

Будинки за канадською технологією в Україні, фото яких вражають красою і оригінальністю дизайнів, це найшвидший і сучасний вид будівництва на сьогоднішній день. Його ціна реальна, а відгуки тих, хто вже побудувався, говорять самі за себе. Канадський будинок, ціна якого нижче, ніж ціна на меншу за площею квартиру в місті, це відмінне рішення для тих, хто потребує житла і йде в ногу з часом. Адже набагато приємніше в’їхати в канадський будинок під ключ, який був побудований з найсучасніших матеріалів за Вашим власним проектом, ніж у двокімнатну квартиру на п’ятому поверсі без ліфта, куплену на вторинному ринку, і займатися в ній ремонтом і наведенням порядку.

Будівництво будинку за канадською технологією унікальне тим, що не має недоліків. Це підтверджують і фахівці, і численні відгуки. Канадський будинок, технологія будівництва якого проста і доступна, буде довговічним, стійким до будь яких атмосферних явищ. Такі будинки мають відмінну шумо- і теплоізоляцію. Каркасне будівництво — це те, що дозволить вирішити житлову проблему для більшості тих, хто ще зовсім недавно не міг собі дозволити придбати власні квадратні метри.

Компанія КарпатиБудКаркас пропонує послуги з будівництва канадських будинків, а також послуги архітекторів, конструкторів і дизайнерів найвищого класу. На сайті Канадские дома на karpatybud.com.ua  Ви можете побачити фото готових проектів, а також знайти відповіді на найпоширеніші питання, щодо будівництва. Будинки канадської технології — це те, що подарує радість новосілля багатьом сім’ям. Ця компанія розробляє відмінні проекти будинків з сіп панелей, які дозволять багатьом сім’ям відчути в повній мірі тепло сімейного вогнища. Приклади проектів ви можете побачити на сайті.


Тут також ви можете побачити вже готові будинки з сіп панелей під ключ, якщо ви хочете почати нове життя в новому будинку вже сьогодні. Купити будинок з сіп панелей можна за більш доступними цінами, ніж цегляні будинки. Безліч сімей вже переконалося в унікальності й неперевершеності сип технології, переконайтеся і Ви в цьому!

#говорять#дозволяє#заощадити#каркасні будинки#конструкції#побудувався

Попередній запис

Наступний запис