VM

Будівництво і ремонт

Піноізол — якісний і ефективний утеплювач для Вашого будинку!

30.04.2016 Виктория Сысоенко немає коментарів

pinzelja

Піноізол — краще рішення для утеплення будинків, це відомий теплоізоляційний будівельний матеріал, що широко використовується для робіт по всьому світу. Його застосовують для утеплення дахів, стін малоповерхових будівель, покрівельних робіт, утеплення підлог. Являє собою рідку піну і може закачуватимуться в будь порожнини.Утеплення піноізолом допоможе вирішити проблему міжвінцевого продування, тяги всередині будівлі. Пінзеля заповнює зазори порожнин стін без найменшої шкоди для будинку.

 

Де можна використовувати піноізол?

Міжвінцевий продування — головна проблема дерев’яних будинків. Звичайно, будівлі з дерева теплі і надійні, але якщо при будівництві не використовувалися утеплювальні матеріали, оподаткування зовні цеглою не допоможе. В такому випадку утворюється зазор в 1-2 см між деревом і цеглою. З цією проблемою раніше справлялися з допомогою мінеральної вати, але це далеко не завжди давало результати. Тому піноізол — це революційне відкриття в будівельних роботах.Піноізол виготовляється безпосередньо на будівлі. Спочатку в стінах просверливаются отвори, і під тиском заливається матеріал, далі проводяться косметичні роботи. Тому цей матеріал використовується для утеплення дерев’яних будинків. Піноізол також можна монтувати насипом або укладати листами.

 

Піноізол: основні переваги

Піноізол — це найкраще рішення для утеплення будинків з дерева та цегли. Утеплювач вноситься в конструкції методом інжекції. Тиск, при якому задувається пеноизол, невелике, це надає щадний ефект на конструкції стін. Піноізол не здатний до горіння, під час пожежі він випаровується, при цьому майже не виділяються токсичні матеріали. Це далеко не всі переваги піноізолу: він екологічний, легкий, не допускає появи паразитів, а, головне, це недорогий і доступний матеріал.

Ми допоможемо!

Але все ж якщо Ви не впевнені в тому, що зможете самостійно якісно утеплити приміщення, звертайтеся до фахівців з досвідом роботи — вони швидко і якісно зроблять всю роботу за Вас! На цьому сайті http://ukralp.com.ua/ua/fasadni-robotyi/uteplennja.html Ви знайдете додаткові дані по ремонтним матеріалам утеплювача і робіт з ним. Наші фахівці рекомендують піноізол для усунення проблем тепловтрат. Ця компанія займається діагностикою та енергоаудитом, тому можете бути спокійні, що довіряєте свій осередок в руки професіоналів!

#Пінзеля#утеплювач для будинку!

Попередній запис

Наступний запис