VM

Будівництво і ремонт

Як установити дома акустичну систему

22.06.2015 admin немає коментарів

Визначення правильного місця для ваших АС — єдиний найбільш важливий фактор в отриманні гарного і якісного звуку у вашій кімнаті.

Ви можете придбати найдорожчу в світі акустичну систему (АС), але, якщо ви розташуєте її не зовсім правильно — вартість вже не буде впливати на якість звучання. А можете придбати собі s 6 edge сучасний смартфон  — Galaxy S6 Edge це пристрій багатофункціональний, настільки багатофункціональний і що затьмарює собою цілий ряд інших девайсів, що деякі особливо активні користувачі стали забувати коли ж останній раз включався їх домашній ПК. І звичайно найбільш цікавить тих хто хоче купляти доругу акустичну систему. Купіть хороші акустичні колонки, а цей девайс стане для вас домашнім мр3 помічником.

Акустика приміщень

Кімната де тільки голі стіни матиме сильне відлуння, яке погіршує ясність звуковий картинки. Картини на стінах, книжкові полиці, драпірування, покриття для підлоги забезпечать звукове поглинання і розсіють шкідливі відображення. Неприкриті вікна, голі підлоги і стіни не бажані.

АС повинні розташовуватися в акустично «мертвій зоні», що займає приблизно 1/3 простору кімнати.

Ще один Вижній факт — чим ближче поглинаюча поверхня (килим, палас та ін.) До АС, тим краще. Різні типи килимів і сама підкладка (основа) килима найбільше впливають на верхню середину і високі частоти. Килими і штори зменшують реверберації в кімнаті і, як наслідок, передачу звукової енергії стін. Килимові покриття майже не впливають на низькі частоти, але середні частоти можуть переглушитися.

Як розташувати АС в кімнаті правильним чином?

У багатьох випадках важливіше звернути увагу на акустику кімнати, ніж витратити в 2 рази більше грошей на нові акустичні системи.

Навколишнє середовище ззаду і з боків АС повинна бути симетрична. Це означає те, що, якщо АС розставлені не зовсім симетрично, ранні відбиття від задньої стіни у першій АС будуть відрізнятися від віддзеркалень другий АС і критичні частини стереосигнала будуть пошкоджені. Обов’язково, щоб відстань від вас до обох АС було максимально ідентичних (однаковим). У хороших системах відхилення в декілька см буде чітко чутно.

Спрямований звук від АС, насамперед, відповідальний за образність звуковий картинки, хоча відбитий звук найбільше впливає на зміну тонального балансу АС — в сенсі щільності звуку або його виснаження і т.д.

Як визначити відстані між АС?

Поставте запис з хорошою фокусуванням центрального образу — наприклад вокал. Розмістіть АС приблизно на 1,5 — 2 метри один від одного, щоб вони були спрямовані в точку трохи позаду вашої голови. Слухайте, чи достатньо звук сфокусований. Розсуньте АС далі — сантиметрів на 30 і слухайте знову і т.д. Коли центр почне  розпливатися і ставати розкиданим, знайте, що далі розсовувати АС можна.

Розв’язка від підлоги — найважливіший момент при установці АС. Найголовніше, що дає жорстка установка колонок, — це чітке фокусування, ясність, детальність, злитість, добре тікулірованний бас.

Пам’ятайте, що будь яка рекомендація — тільки початок для експерименту, поекспериментувавши як слід, ви досягнете бажаних результатів !!!

#бас#детальність#добре#драпірування#злитість#килим#палас#покриття#полиці#тікулірованний#фокусування#ясність

Попередній запис

Наступний запис