VM

Будівництво і ремонт

Як вибрати міжкімнатні двері?

29.06.2015 admin немає коментарів

Міжкімнатні двері — це двері одного приміщення, які поділяють між собою різні кімнати. Асортимент міжкімнатних дверей так великий, що відразу визначитися з вибором буває не так просто. Критеріями, на підставі яких вибирають міжкімнатні двері, є розмір, матеріал виготовлення, спосіб відкривання, дизайн, ціна.
Для того щоб вибрати міжкімнатні двері, потрібно спочатку виміряти висоту і ширину дверного отвору. Для стандартного дверного отвору потрібні двері, зроблені з одного полотна. Для більш широкого прорізу можна використовувати двопільні двері.За типом відкривання в основному переважають орні двері. Потім вибирають матеріал виготовлення, вид і дизайн. Останній критерій вибору — ціна, але не завжди установка дверей входить в ціну дверей. Цей момент потрібно відразу уточнити у продавця інакше «дешеві» двері без установки виявиться дорожче точно такій двері, в ціну якої включають вартість всіх робіт з монтування дверей.
Двопільні орні двері складаються з двох полотен. Полотна можуть бути рівними і нерівними. Обидва полотна можуть мати однакову ширину, або ширина одного полотна менше ширини іншого полотна.
Про типи міжкімнатних дверей
Двері можуть бути зроблені з різних порід дерева і можуть бути як эксклюзивная мебель, зроблена під заказ. Щоб збільшити термін експлуатації і підкреслити структуру дерева, на двері з масиву наносять просочення по дереву або прозорий лак. Двері такого типу бувають глухими, гладкими, филенчатими, під скло, ламінованим, пофарбованими, шпоновані та іншими.

Комбіновані двері — це двері, що мають стільникове наповнення. Каркас двері роблять з масиву сосни. Усередині каркаса порожнечу заповнюють спеціальні стільники, на їх виготовлення використовують пресований картон (ще їх роблять з ДВП). Ці двері не такі міцні, як двері з масиву, але вони відрізняються легкістю і хорошою тепло- і звукоізоляційною властивостю.

Двері, що мають стільникове наповнення, називають зазвичай полегшені. Двері фільонок найчастіше мають врізані декоративні поглиблення (округлі або прямолінійні). Це можуть бути масивні, полегшені двері, глухі або під скло, ламіновані, пофарбовані. У дверях під скло є врізані віконні рамки різної форми. Покупець за своїм смаком вибирає скло (матове, рифлене, вітраж і так далі).

Для виготовлення каркасу шпонованої двері застосовують масив, клеєну деревину або МДФ, його обклеюють шпоном (дуже тонкий лист деревини дорогих порід). Двері, які обклеєні ламінатом називають ламіновані. Ламінат можна забарвити під різні породи дерева, пофарбувати в різні кольори або декорувати.
Кашировані двері — це двері, що нагадують ламіновані двері, але дане покриття відрізняється меншою зносостійкістю. Про особливості дверей різного типу найдорожчими є Межкомнатные двери элитные з масиву. Вони будуть довго служити, їх можна ремонтувати. Але тільки потрібно дотримуватися технологію їх виробництва, вибирати якісний лак і клей.

Дверям з масиву за своїми експлуатаційними якостями, довговічності і красі практично не поступається сучасна шпонированна дверь, двері з МДФ і інші комбіновані конструкції. Ціни на шпоновані двері залежать від породи деревини шпони, який використовується для обробки. На якість дверей вид шпону не впливає, він надає обробці задану текстуру і потрібний відтінок.
Двері зі стільниковим заповненням (пустотілі) є недорогими, але менш довговічними і вимагають дбайливого відношення. Міжкімнатні двері можна мити водою або миючими засобами. Волога буде проникати в деревину, деревина набубнявіє, стануть утворюватися тріщини, лаковий шар буде відшаровуватися, в результаті двері швидко вийдуть з ладу.
#гладкими#глухими#дизайн#ламінованим#матеріал виготовлення#пофарбованими#розмір#спосіб відкривання#филенчатими#ціна#шпоновані

Попередній запис

Наступний запис