VM

Будівництво і ремонт

Як вибрати дизельний генератор?

11.04.2015 admin немає коментарів

Найчастіше визначальним фактором при виборі дизель-генератора є його знижена гучність. Якщо параметри шумності критичні, то слід вибирати дизель-генератори з найбільш захищаючими звукоїзолірующими кожухами. Часто рівень шумності або діаграми шумності наводяться в паспорті (описі) дизель-генератора.

Масогабаритні показники і умови експлуатації дизель-генератора так само можуть бути визначальними факторами при його виборі. Якщо Ви плануєте встановлювати дизель-генератор в приміщенні, потрібно враховувати його розміри для забезпечення достатнього проходу, необхідного для обслуговування обладнання, якщо дизель-генератор планується встановлювати на вулиці, необхідно вибирати таку модель, яка може працювати в будь-яких погодних умовах. Оптимальним рішенням для разположенія дизель-генераторів є невеликі бокси або контейнери. Досить велика кількість дизель-генераторів реалізуються в контейнерах з шасі, що виключає необхідність підбору приміщення.

Існує ще безліч критеріїв для правильного вибору дизель-генератора і тільки грамотний підбір обладнання для електростанції з урахуванням всіх особливостей електромережі і споживачів, може забезпечити надійне і якісне електропостачання. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що компетентні в даній області, зверніться до фахівців http://danico-trading.com.ua/ru/eshop/spetstehnika/gtneratori-generator/. На важливому етапі вибору обладнання, можливо це виключить аварійність або знизить вартість вироблюваної електроенергії.

#дизель-генератори#електроенергія#електростанції#етап#критеріїв#постачання

Попередній запис

Наступний запис