VM

Будівництво і ремонт

Де приміняються металоконструкції

12.02.2016 admin немає коментарів

В даний час металлоконструкции киев застосовуються досить широко в будівництві, що сприяло відкриттю нових можливостей для створення проектів та будівництва будівель. За рахунок міцності матеріалу на деформацію і вигин, стало реальним вирішення проблем щодо перекриття великих прольотів, зведення каркасних будинків, виготовлення конструкцій на принципово новому рівні.

Здійснювати виконання елементів будівель з металу можливо, як в польових умовах за допомогою всіляких з’єднань розбірного і неразборного типу, так і в заводських умовах, здійснюючи монтаж великих елементів в готовому вигляді. Задіяти в даному процесі завод металоконструкцій доведеться при виборі будь-якого способу, з тієї причини, що комплектуючі будівель вимагають високого вимірювання розмірів. Але якщо здійснювати складальні роботи габаритних елементів на самому заводі, потрібно подумати, як вирішити проблему перевезення і складання конструкцій.

Металеві конструкції широко застосовують при спорудженні критих навісів ринків, сцен, супермаркетів, спортивних об’єктів. Висота таких конструкцій може досягати 90 метрів. Металеві конструкції, в свою чергу, мають такі властивості: морозостійкістю (споруда здатна витримувати холод до -65 градусів), міцністю, надійністю і сейсмічну активність (до дев’яти балів за шкалою Ріхтера).

Потреба в приміщеннях як житлового, так і комерційного призначення з кожним днем ​​істотно зростає, саме тому на сьогоднішній день користуються популярністю технології доступні за вартістю і відносно швидкого будівництва. Такі споруди швидко монтуються і демонтуються (якщо ви з якихось причин хочете змінити місце знаходження будівлі).

Часові та фінансові витрати на будівництво в цій ситуації набагато менше, ніж в разі спорудження конструкції із залізобетону. Щоб прикрасити фасад будівлі в основному використовуються анодовані стінові панелі, з різним спектром колірних рішень. Прорізами для вікна в цьому випадку виступають як дерев’яні, так і алюмінієві блоки, а також інші різновиди вікон, виконані в сучасному стилі. Дані різновиди віконних прорізів в основній масі виготовляються зі сплавів алюмінію або пластмаси.

Попередній запис

Наступний запис