VM

Будівництво і ремонт

Очеретяний дизайн

20.02.2016 admin немає коментарів

У більшості випадках власники заміських приватних будинків, намагаються тягти будматеріали для будівельних-ремонтних з міста.

А якщо включити соображалку, то будівельний матеріал можна знайти біля ставка, озера або річки. Йдеться про різновиди очерету — озерним очереті.

Застосування — цього будівельного матеріали велося давно, як у Середній, так і Центральної Азії. Не так давно йшли розкопки на цих територіях і були виявлені стебла очерету в глиняній кладці стін стародавніх споруд. І за дві з половиною тисячі років руйнують процеси їх навіть не торкнулися. Крім того застосування очерету можна тут побачити в домашніх виробах, стебла його йшли для покрівлі даху, а також оснащення веранд, альтанок і сараїв.

Заготівля очерету проводилася взимку, коли стебла очерету досягали максимального розміру, а верхівки з насінням і листя легко можна було видалити. Зрізалися тільки рослини зрілі з характерно жовтим кольором. Після складання очерету, йшла протягом трьох тижнів його сушка. Після йшла сортування, де стебла без пошкоджень відбиралися для будівельних цілей. Камиш добре утримує вологу і не дає розлучатися комахою.

Для спорудження покрівлі, очерет пов’язували оцинкованої дротом в пучки, треба намагатися, щоб все пуки були одного розміру. На перших порах очерет пропускає вологу поганенько, через відкладення в стеблах кремнію з присутністю воскового нальоту. Чим щільніше робити пучки очерету, тим гірше він буде пропускати вологу. Якщо подивитися з точки зору пожежної безпеки, то туго спресовані пучки очерету не горять, а тліють.

До хорошим якостям очерету, також можна віднести відмінну звуко-і -Теплоізоляція, тому-як трубчасте стебло очерету практично не повітря. У старих талмудах призводять такі факти, що стіна з очерету по свій міцністю не поступається кам’яній кладці. У кого добре розвинена фантазія, можна виготовити з очерету прекрасний лежак. Відходи очерету можна домішувати з глиною або цементом для сполучних властивостей. В Азії до нашого часу, все ще виготовляють будівельні блоки, і що не дивно вони користуються великою популярністю, як екологічно чистий матеріал.

Попередній запис

Наступний запис