VM

Будівництво і ремонт

Сільськогосподарські шини

20.03.2016 admin немає коментарів

Сільськогосподарські шини — це дуже надійні шини для всіх потреб техніки для поля. Зараз існує безліч пневматичних гумових шин, які застосовуються в різній  сільськогосподарські техніки (як трактори, комбайни так і на причіпних механізмах, і на самохідних обприскувачах). Сільськогосподарські шини є однією з основних деталей с.г. техніки, так як завжди мають справу з грунтом. Неправильний вибір або експлуатація цих шин загрожує меншою зчіпкою колеса з грунтом. Це в підсумку може призвести до малоефективність виконаних робіт, в першу чергу це стосується оранки та культивації.

Як вибрати правильні шини на сільськогосподарську техніку?

Завжди до справи потрібно підходити з розумом, а правильний вибір агро шин допоможе вам заощадити гроші і оптимізувати ваше виробництво.

Слід вибирати сільськогосподарські шини, враховуючи тип грунту (чим вологіше грунт, тим вище повинні бути грунтозачепи);

Встановлювати шини потрібно тільки відповідно до технічних характеристик
Найголовніше: шини повинні відповідати потужності сільськогосподарської машини.

Які бувають сільськогосподарські шини?

Різноманітність грунтообробної техніки дуже широка зараз, коли багато власників невеликих ділянок землі дозволяють собі купити мотоблок або мінітрактор. Виходячи з цього, маємо, що зараз є не тільки шини для тракторів, комбайнів, обприскувачів і піцепного обладнання, але і шини для міні-тракторів та мотоблоків.

Де і як купити шини для сільськогосподарської техніки?

Купити шины для трактора можна не тільки на спеціальних ринках і виставках, а й просто, замовивши їх в інтернеті. Шини для тракторів і сільськогосподарських машин тепер можна купити одним натисканням клавіші в інтернет-магазинах. Де б не знаходилося ваше підприємство, ви завжди можете забрати своє замовлення в будь-якому поштовому відділенні замовивши шини з інтернету.

Попередній запис

Наступний запис